Állami tulajdonban lévő cégünk 1992 óta működik, és mostanra már több, mint 300 fős szakértői csapattal dolgozunk. A magyar közigazgatás számára biztosítunk kiemelt IT-szolgáltatásokat: informatikai rendszerekkel kapcsolatos szoftverfejlesztés, szoftvertámogatás, infrastruktúra-üzemeltetés, tanácsadás, igénykezelés. Jelentős szerepet töltünk be az ország egyik legnagyobb adattárház fejlesztésében és üzemeltetésében.

Új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Adatbázis üzemeltető rendszermérnök

LEENDŐ MUNKAVÁLALLÓ FELADATAI LESZNEK:

  • Oracle 12c- és 19c verziójú magas rendelkezésre állású RDBMS környezetek üzemeltetése
  • adatbázis upgrade (előkészítés, tervezés, végrehajtás),
  • adatbázis hibák elemzése (log-ok, dump-fájlok rendszeres ellenőrzése),
  • adatbázisok telepítése, klónozása, konfigurálása,
  • architektúra- és rendszertervezés, véleményezés,
  • üzemeltetési eljárások, dokumentációk készítése és karbantartása,
  • RDBMS patch telepítése,
  • adatbázis monitorozás, teljesítményadat gyűjtés, elemzés, növekedési trendek elemzés, devianciák azonosítása és jelzése,
  • projektekben való részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat Oracle adatbázis üzemeltetői tapasztalat Unix és Linux O/S platformokon
  • rendszerszemléletű, analitikus gondolkodás,
  • önálló munkavégzés,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • precizitás, pontosság
  • csapatban tudjon dolgozni

Amit kínálunk:

  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • színvonalas/változatos szakmai feladatok,
  • izgalmas projektek,
  • versenyképes bérezés es juttatások,
  • rendszeres otthoni munkavégzés lehetősége (Home Office)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

A jelentkezéseket, magyar nyelvű önéletrajz és fizetési igény megjelölésével várjuk, minden esetben.