Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kik vagyunk?
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 27 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén.

Kit keresünk?
Cégünk egy közösség. Olyan kollegát keresünk, aki tudásával, ötleteivel, személyiségével hozzájárul összetartó csapatunk sikereihez. Modern és családias munkahelyre keresünk munkatársat adatbázis fejlesztő, programozó munkakörbe.
Állás megnevezése

Adatbázis/SQL fejlesztő, programozó

A munkakör célja:

    Cégünk által fejlesztett komplex és egyedi rendszerekben lévő adattárházak tervezése, fejlesztése illetve azok támogatása, karbantartása.

Amivel hozzájárulhatsz a közös célok eléréséhez:

  • SQL alapú adattárházak tervezése, fejlesztése, karbantartása
  • Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Közreműködés a koncepció kidolgozásában
  • Kiszolgáló és alkalmazás frissítések, javítócsomagok telepítése. Jogosultságkezelés.
  • Együttműködés az üzemeltetési csapattal és más fejlesztési területekkel

Ami Téged különlegessé tesz:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 2+ év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek
  • Innovatív gondolkodásmód
  • Csapatjátékosság, pro-aktivitás, fejlődni akarás
  • Pontos, hatékony munkavégzés időre és rugalmasság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Ami az előnyöd lehet:

  • SQL adatbázis kezelő ismerete
  • SQL Developer / TOAD ismerete
  • Big data, data warehouse ismeretek
  • Verziókezelő rendszer ismerete

Jövőbeli munkahelyed kínálja:

  • Szakmai tudáson, tapasztalatokon és képességeken alapuló stabil, versenyképes javadalmazást
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy országosan elismert és sikeres vállalatnál
  • Képzési lehetőségeket
  • Jó csapatot, színvonalas munkafeltételeket
  • Család-barát, kiszámítható és rugalmas munkaidőt
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Hogyan tudsz jelentkezni?

Szakmai önéletrajz megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HC LINEAR Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Adatbázis/SQL fejlesztő, programozó
  • Hirdető cég: HC LINEAR Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: SQL alapú adattárházak tervezése, fejlesztése, karbantartása Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel Közreműködés a koncepció kidolgozásában Kiszolgáló és alkalmazás frissítések, javítócsomagok telepítése. Jogosultságkezelés. Együttműködés az üzemeltetési csapattal és más fejlesztési területekkel
  • Elvárások: Felsőfokú informatikai végzettség 2+ év hasonló területen szerzett tapasztalat Adatbázis ismeretek Innovatív gondolkodásmód Csapatjátékosság, pro-aktivitás, fejlődni akarás Pontos, hatékony munkavégzés időre és rugalmasság Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19