Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú Társaságunkhoz keresünk

Adatbázis rendszergazda (Postgres, MongoDB, Oracle, MySQL)

pozícióba teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

Feladatok:

  • Adatbázis rendszereinek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Az adatbázis alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel az adatbázis rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása, készenlét biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • PostgreSQL ismeret
  • MongoDB ismeret
  • Oracle DB ismeret 11g,12c és Exadata környezetben
  • SQL/PL-SQL ismeret
  • AIX, Linux ismeret
  • jó dokumentációs készségek
  • HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • RMAN ismeret
  • Oracle RAC, Data Guard, ASM ismeretek
  • Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismerete

Előny:

  • Oracle Database SQL vizsga
  • Oracle PL/SQL Developer vizsga (OCA, OCP)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a kiírásban szereplő feltételeknek, kérem, küldje el önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.