ADATBÁZIS FEJLESZTŐ (PL/SQL, Oracle)

    Ügyfelünk egy innovatív, folyamatosan bővülő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata.
    Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Milyen kihívások várnak rád?

  • Oracle alapú fejlesztések kivitelezése PL/SQL nyelven
  • Adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése a vállalati web alapú keretrendszer működése mögött
  • Vállalati keretrendszer fejlesztése
  • Adattárház fejlesztési feladatok
  • A csapat tagjaként segíteni a többi fejlesztő munkáját

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Legyen legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalatod
  • Legyen Oracle 12c (SE) programozási tapasztalatod (tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek, komplex rendszerek fejlesztése)
  • Legyen gyakorlatod rendszertervezésben, ismerd az adatbázis normalizálást
  • Ne okozzon problémát a szakmai angol szöveg megértése
  • Legyél precíz, hatékony, rendelkezz folyamatszemléletű látásmóddal
  • Legyél nyitott az új technológiák megtanulására

Előnyt jelent, (de nem feltétel) ha rendelkezel:

  • Agilis módszertan gyakorlati ismeretével
  • Magas szintű Oracle (12C), PL/SQL programozási tapasztalattal
  • Verziókezelő rendszer használata során szerzett tapasztalattal (SVN, git, gitOra),
  • Oracle DBA jártassággal
  • SQL optimalizálásban szerzett gyakorlattal

Mi vár rád a cég új munkatársaként?

  • Egyénre szabott karrier út, az előrelépés a tudás függvénye
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség
  • Céges relaxációs és játék szoba (nintendo wii, darts, csocsó, flabelos)
  • Kompetencia fejlesztő külső és belső képzések, motivációs képzések
  • Angol nyelvi képzés
  • Hazautazási támogatás
  • Rendszeres csapatépítő események, heti gyümölcsnap

    Munkavégzés helye: Budapest (pesti oldal)

    Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu