• A berlini és budapesti székhelyű AvenDATA GmbH 2003 óta foglalkozik szoftverek fejlesztésével és IT-szolgáltatásokkal. Piacvezető megoldásainkat több mint 2.000 cég használja világszerte. Versenyképes és innovatív csapatunk megerősítéséhez keresünk budapesti székhelyünkre munkatársakat azonnali munkakezdéssel a következő pozícióba:
  • Adatbázis fejlesztő (MySQL)

    Feladatok:

    • komplex adatbázis lekérdezések és tárolt eljárások írása MySQL nyelven
    • ERP-rendszerek logikáinak visszafejtése
    • üzleti logika megértése, különösen számviteli kontextusban

    Elvárásaink:

    • releváns tanulmányok (IT/programozás, matematika, számvitel)
    • SQL programozási tapasztalat
    • kiváló problémamegoldó képesség
    • középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
    • pontos, precíz munkavégzés
    • jó kommunikációs készség
    • hatékony munkavégzés csapatban és önállóan

    A munkakör betöltése során előnyt jelent az alábbiak ismerete:

    • MySQL programozasinyelv
    • debuggolási módszerek
    • számvitel
    • SAP/AS400 rendszerek
    • német nyelv

    Amit kínálunk:

    • fiatal, segítőkész csapat
    • rugalmas munkaidő
    • modern, belvárosi munkakörnyezet
    • versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Adatbázisszakértő
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest 1133, Váci út 76.

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.