eKRÉTA Informatikai Zrt.
bővülő csapatunkba

Adatbázis fejlesztő

    Munkakör leírása

FELADATOK:

  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások írása
  • Mások által korábban írt SQL lekérdezések, tárolt eljárások optimalizálása
  • Adatbázis tervezése
  • Adatbázis módosítása
  • Adatinkonzisztenciák detektálása és javítása
  • Rendszeresen kell együtt dolgozni/kommunikálni más részlegekkel is, mint pl.: termékfejlesztés, DB támogatás, IT support vagy a pénzügyi csapat

ELVÁRÁSOK:

  • SQL,
  • Relációs adatbázis-kezelési/fejlesztői ismeretek
  • Windows
  • BSc végezettség előny
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat
  • Nagy az alkalmazás és egyedi a keretrendszer. Az elvárás, hogy 1-3 hónap alatt ismerje meg kisebb feladatokon keresztül
  • Egy proaktív, lelkes, érdeklődő munkatársat keresünk, akiben megvan a hajlandóság arra, hogy tanuljon, és ezáltal termeljen
  • Csapatjátékosként gondolkodik, azaz az elérendő célt magáénak tekinti, figyelembe veszi a csapat többi tagjának is a véleményét
  • Kiemelten fontos a precizitás és monotónia tűrés képessége
  • Nincs ellenére a csapattal közös gondolkodás, tervezés, ne „irányíthatatlan zseni” legyen
  • Tud és akar is idővel önállóan gondolkodni
  • Magáénak érzi a terméket és felelősséget vállal munkájáért, tulajdonosi szemléletet képvisel
  • Szeresse és érdekelje, amit csinál
  • Legyen kutató jellem, nézzen utána, ha valamit nem tud

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

  • C#, PowerShell
  • SQL Server, T-SQL
  • GIT, SourceTree, JIRA, Redgate
  • angol nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

    Munkaadó leírása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, összetartó, fiatal életkorú, dinamikus csapat
  • A légkör nem multis („rideg-hideg”), sokkal inkább családiasnak mondható
  • Modern, jól megközelíthető iroda

CÉGINFORMÁCIÓ:

    A cég több mint tíz éve fejleszt és szállít komplex e-learning adminisztrációs megoldásokat, elsősorban a magyar piacra, teljes körű támogatással.

    Komplex rendszereket fejlesztünk, skálázható, háromrétegű architektúrával, és különböző nagyságú szervezetek számára nyújtunk teljes körű támogatást az adminisztrációs feladatokban. Fő termékünk a Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer alapötletére készült KRÉTA rendszer, melyet közép, és alapfokú oktatási intézményben használnak adminisztrációs feladatokra, illetve az ehhez kapcsolódó pénzügyek kezelésére. A fejlesztések pedig ehhez kapcsolódnak. Az ASP.NET MVC5-ben írt termék fejlesztését (egyedi keretrendszerrel) öt éve kezdtük el, és mostanára már élesben fut közel 5000+ intézményben, és a felhasználók köre folyamatosan bővül. A KRÉTA következő verzióját illetve a kapcsolódó egyéb modulokat már ASP.NET Core, Web API BE és Angular 4+ FE technológiákat használunk.

Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Infopark

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület