Adat- és folyamatelemző

Leírás

A pozíció célja a törzsadatok, szervezeti folyamatok és termékportfólió-adatok figyelése és elemzése révén a belső folyamatok javítása, a termék- és márkaportfólió-adatokon alapuló megfelelő KPI-elemzések támogatása és létrehozása érdekében.

Adat- és folyamatelemzői feladatok és felelősségek

  • Biztosítja az adatok fő integritását a kulcsfontosságú rendszerekben, valamint fenntartja az adatminőséget támogató folyamatokat.
  • Azonosítja az adatminőség javításának területeit, és segít megoldani az adatminőségi problémákat a hibaészlelés és -javítás, a folyamatellenőrzés és -javítás, illetve a folyamattervezési stratégiák megfelelő kiválasztásával.
  • Biztosítja a főadatok minőségét a kulcsfontosságú rendszerekben, valamint a folyamatok fejlesztését és dokumentálását más funkcionális adattulajdonosokkal a folyamatos karbantartás és adatintegritás támogatása érdekében.
  • A funkcionális részlegvezetőkkel együttműködve meghatározza és végrehajtja az adatstratégiát, a házirendeket, a vezérlőket és a programokat annak érdekében, hogy a vállalati adatok pontosak, teljesek, biztonságosak és megbízhatóak legyenek.
  • Segítséget nyújt az adatminőségi problémák megoldásában a hibaészlelés és -javítás, a folyamatvezérlés és -fejlesztés, illetve a funkcionális részlegvezetőkkel együttműködő folyamattervezési stratégiák megfelelő kiválasztásával.
  • A projekt- és folyamatfejlesztési/automatizálási erőfeszítések üzleti követelményeinek összegyűjtése és dokumentálása
  • Folyamatdokumentációk/munkafolyamatok, tudásbáziscikkek és önkiszolgáló útmutatók létrehozása több részleg számára
  • A folyamat munkafolyamat-modellezésének megkönnyítése a folyamatfejlesztések, az automatizálási képességek és a világosan meghatározott végpontok közötti használati esetek terén való együttműködés érdekében
  • Szorosan együttműködik az üzleti / IT annak biztosítása érdekében, összehangolása törzs adatszabályok és a műveletek az alkalmazás megfelel az összes követelménynek.
  • Azonosítsa azokat a termékeket, amelyek nagy keresletet tapasztalnak a növekvő piacon
  • Az alulteljesítő termékek kiküszöbölése a nem vonzó piacokon
  • Azonosítsa azokat a termékeket, amelyek uralják a lassú növekedési piacot
  • A termékfolyamat-folyamatok összpontosítása a megfelelő termékekre
  • Hosszú- és rövid távú célok összehangolása
  • Kommunikáció és az átfogó vállalati stratégia fejlesztése

Folyamatelemzői követelmények és képesítések

  • 1 év üzleti elemzői munkatapasztalat
  • BSC vagy BA in Business Management, Business Information Technology, Financial Management
  • Tapasztalat a nagy adatkészletek és relációs adatbázisok kezelésében
  • ERP támogatási tapasztalat / QAD előnyt jelent
  • Önálló munkavégzési képesség és csapatmunka
  • Kiváló szervezési és időgazdálkodási ismeretek
  • Kimagasló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kritikus gondolkodásmód
  • Kreatív problémamegoldóképesség
  • Analitikus készségek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fót

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.