NAS Kft.
Bővülő csapatunkba

Adabázis fejlesztő

munkatársat keresünk.
  • Több mint 20 éve informatikai területen működő, dinamikusan fejlődő cégcsoport keres, jellemzően budapesti székhellyel rendelkező Megrendelői székhelyein dolgozó munkatársat, munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Háromrétegű alkalmazásfejlesztésben jártas Oracle és/vagy MySQL adatbázis fejlesztési feladatok elvégzése: tervezés, implementálás
  • Együttműködés a szervezőkkel, alkalmazásfejlesztőkkel
  • Tárolt eljárások készítése, módosítása
  • Egyedi lekérdezések elkészítése
  • Performancia optimalizálás
  • Biztonsági mentések megtervezése, mentések / visszaállások elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Oracle, MySQL adatbáziskezelő felső szintű ismerete
  • Elterjedt szabványok (SOAP / REST interfészek, MQ, XML / XSD stb.), módszertanok (ITIL, agilis fejlesztési módszertan) ismerete
  • Erős probléma megoldási és tervezési készség
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében, szervezésében, üzemeltetésének támogatásában
  • Egyetem, főiskola vagy olyan szakirányú képzettség mely lehetővé teszi a fenti feladatok elvégzését

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Képzettséget igazoló (IBM, Oracle stb.) okmányok, tanúsítványok megléte

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés, előmenetel
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1081 Budapest, Fiumei út 19a.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!