ÁCS/DC Kft.

Ács-állványozó tetőfedő

munkakörben munkatársakat keresünk!

Fiatal lendületes csapatunk új munkatársat keres szakmunkás munkakörbe Budapest, Esztergom, Dorog területen és környékén, tető felújításoknál és új tetők kivitelezéséhez azonnali kezdéssel!

Ha- Ács-állványozó vagy, esetleg tetőfedő illetve bádogos végzettséggel rendelkezel;

– Szeretsz csapatban dolgozni

– Érdekel az építőipar

– Türelmes vagy, pontos és precíz

– Nem félsz felelősséget vállalni

– Magabiztos, vagány kiállásod van, akkor itt a helyed

– Mert mi ilyenek vagyunk

Tetőszerkezet építése és tetőszerkezet felújításával kapcsolatos munkálatokban szakmunka vagy kisegítő munkakörben keresünk munkatársakat! Utazás, munkaruha, biztonsági felszerelést biztosítunk számodra.

Munkaidő kezdete és vége: 6.00- 16.00-ig

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Számlaképesség szükséges-e: nem

Kiválasztás, felvétel menete, módja: Személyes találkozó

Szükséges végzettség:

Ács-állványozó, tetőfedő, bádogos. Ha ezek nincsenek, de komoly gyakorlatod van ezen a területen, akkor is várjuk jelentkezésed.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Esztergom, Dorog

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.