AMC Networks International Central and Northern Europe nemzetközi médiavállalat olyan csatornákkal, mint az AMC, Film Mánia, Film Café, Jim Jam, Minimax, Megamax, SPORT1, SPORT2, Spektrum, Spektrum Home and TV Paprika

új

Acquisitions and Contract Manager (Gyerekcsatornák)

munkatársat keres

Feladatok:

  • Disztribútor cégekkel történő aktív kapcsolattartás, információcsere és screeningek a nemzetközi piacon széles körben elérhető gyermekeknek szóló tartalmak megismerése céljából
  • Ajánlatok előkészítése a szelektált tartalmakra a Gyerekcsatorna Portfólió Vezetővel egyeztetve
  • Műsorbeszerzési tárgyalások angol nyelven, deal memok véglegesítése
  • Hosszú formátumú szerződéstervezetek előkészítése, partnerekkel történő tárgyalása és véglegesítése a Jogi és Pénzügyi osztályok segítségével
  • Belső kommunikáció a megvásárolt tartalmakat illetően – a Programming, Shipping Dubbing osztályokkal együttműködés
  • Budget lekövetés, dealek riportálása a Pénzügyi osztály felé
  • Műsorbeszerzéssel kapcsolatos riportok/nyilvántartások/prezentációk készítése, projektekben közreműködés
  • PO-k létrehozása
  • Egyéb kreatív és adminisztrációs feladatok

Akit keresünk:

  • Ismeri a nemzetközi televíziópiacot
  • Jártas a beszerzésben, van gyakorlata tárgyalások lebonyolításában – angolul és magyarul egyaránt
  • Kezelt már szerződéseket
  • Hatékonyan reagál a változó prioritásokra
  • Ösztönzi és támogatja mások és saját munkáját
  • Talpraesett és nem riad vissza az új feladatoktól

Amit kínálunk:

  • Projekt menedzsment
  • Részese lehetsz egy nemzetközi vállalatnak, forgatásokra is beülhetsz!
  • Családias légkör, klassz csapattal
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés lehetősége

    Szívesen látunk megváltozott munkaképességű jelölteket is!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1139 Lomb utca 21-25.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.