Az AMC Networks Central and Northern Europe Kft. vezető nemzetközi médiavállalat, melynek jelenlegi portfóliójába az alábbi csatornák tartoznak: AMC, Film Mánia, Film Café, Film+, Sundance, Jim Jam, Minimax, Megamax, Sport1, Sport2, Spektrum, Spektrum Home és TV Paprika

Cégünk Pénzügyi csapata új munkatársat keres
az alábbi feladatkörbe:

Accounting Team Lead / Számviteli csoportvezető

Feladatok:

  • A rábízott, cégcsoportba tartozó cégek teljes körű könyvelésének biztosítása, koordinálása
  • Két könyvelő vagy könyvelő asszisztens munkájának koordinálása
  • Aktív részvétel a zárási feladatokban, riportok készítésében
  • Aktív részvétel az éves és időszaki beszámolók elkészítésében, szükség esetén hatósági ellenőrzésekben
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálatban, könyvvizsgálat koordinálása, levezénylése
  • Analitikus és főkönyvi egyeztetések végrehajtása
  • AR, Cash management, PO, AP, FA modulok és hozzá kapcsolódó könyvelések, folyamatok felügyelete, koordinálása
  • Főkönyvi feladások, bérszámfejtés főkönyvi feladása, egyeztetése, időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok
  • Közreműködés statisztikai adatszolgáltatásban

Elvárások:

  • 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • számviteli jogszabályok alapos ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Excel magas szintű ismerete
  • kiváló analitikus képesség
  • proaktív munkavégzés rendszeres határidők betartása mellett
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Végzettség:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma pénzügyi, számviteli területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • US GAAP ismeret, tapasztalat előnyt jelent
  • Oracle ismeret előnyt jelent (ha nincs, megtanítjuk)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődésre való lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben pályázatunk érdeklődését felkeltette, jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Köszönjük!
Csak kiválasztott jelöltekkel lépünk kapcsolatba.