Account manager / tanácsadó – távmunka lehetőséggel

Innomine Group Kft.

Otthonról végezhető

Gyorsan fejlődő, nemzetközi innovációs és digitalizációs projektekkel foglalkozó cég alkalmazásába keresünk munkatársat,

pozícióba.

További információ itt: https://innomine.com

Főbb feladatok

  • Kelet-közép-európai régió országaiban levő infokommunikációs cégekkel való kapcsolattartás
  • Partnereink értékesítési folyamatának támogatása az innomine módszertana alapján
  • Párhuzamosan futó marketing és sales kampányok felügyelete
  • A feladat távmunkában bármilyen magyarországi (vagy kelet-európai) lokációból végezhető

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy mérnöki területen);
  • Minimum 3-5 év értékesítés és projektmenedzsment tapasztalat (értékesítés, IT projekt menedzsment vagy stratégiai tanácsadás vagy EU források/pályázatok területén);
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven;
  • Önálló munkavégzés;
  • Proaktív, pozitív, rugalmas személyiség;
  • Precizitás, határidők pontos betartása, „commitment to deliver” hozzáállás;

Előny

  • MBA/PhD végzettség, tréningek (innovációmenedzsment vagy hasonló területen)
  • Nemzetközi szintéren szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi karrierlehetőség, versenyképes jövedelem;
  • Rugalmas munkavégzés (rugalmas idő, rugalmas helyszín, távmunka);
  • Izgalmas kihívások, folyamatos szakmai fejlődés, széleskörű szakmai tapasztalatok szerzése;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Jókedv, jó csapat, fiatalos légkör.

Ami nálunk biztosan nem lesz:

  • Végeláthatatlan döntési folyamatok;
  • Lassú, bürokratikus szervezet;
  • Megterhelő vállalati adminisztráció, hosszú céges megbeszélések.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el angol nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fenti pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.