Spice Communication Kft.

Account manager

Főbb feladatok, munkák:

    Csatlakozz hozzánk, ha a piacot jól ismerő tapasztalt account vagy, imádod a forgatásokat, a pörgést és a kreatív feladatokat!

    Feladatok:

    - Meglévő ügyfelek és projektek kiszolgálása, kapcsolattartás, ajánlatok készítése, elszámolások koordinációja

    - ATL kampányok tervezése, lebonyolítása, TV és rádió gyártások szervezése (filmek gyártása az ötlettől a leadásig)

    - POS megjelenések, egyedi fotózások szervezése, lebonyolítása, koordinációja

    - Promóciók szervezése, lebonyolítása, website készítések koordinálása, karbantartása, egyedi fejlesztések kivitelezése, kültéri promóciós gyártások szervezése, megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Legalább 3 éves ügynökségi ATL és BTL tapasztalat account munkakörben

    - Remek kommunikációs készség

    - Kiemelkedő ügyfélkezelés

    - Erős projektmenedzsment

    - Önállóság, stratégiai gondolkodás, problémamegoldó képesség

    - Kreativitás, önálló vélemény, amit meg is tudsz védeni

    - Produkciós és digitális ismeretek

    - Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

    - A szektorban versenyképes fizetés

    - Nagy nemzetközi ügyfél

    - Forgatásokon való részvétel

    - Barátságos és összetartó csapat, vidám hangulat, bámulatos budai panoráma

    - Kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1022 Budapest, Detrekő utca 12.

Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével!