Account Manager - értékesítési projektek

Unifiedpost Kft.

Kiváló kapcsolattartó

1117 Budapest, Alíz utca 3.

Biztosított eszközök
Laptop Monitor (1 db) Headset

A kollégáink szerint azért jó nálunk dolgozni, mert
  • Együttműködő és nemzetközi a csapat
  • Örömmel fogadjuk az új ötleteket
  • Mentorálást, beilleszkedésedben folyamatos támogatást nyújtunk
A munkafeltételek
  • Nemrégiben költöztünk nagyon szép, új irodánkba (Szerémi/Hengermalom út, Office Garden), emellett heti néhány nap home office lehetőséget is igénybe tudsz venni.
  • Biztos munkahelyet kínálunk Magyarország vezető e-számla szolgáltatójánál! Magyarország 20 legnagyobb vállalata közül 15 már ügyfelünk, velük, és beszállítói körükkel működhetsz együtt!
  •  Lehetőséget biztosítunk egy világszínvonalú rendszer részletes megismerésére, melyet a legtöbb magyar és nemzetközi nagyvállalat használ

Főbb feladatok, munkák:

  • Részt veszel értékesítési tevékenységünkben, mely számlakezelési, elektronikus dokumentumcsere szolgáltatást biztosító szoftveres megoldás szolgáltatásainak értékesítése
  • Részt veszel az üzletfejlesztési tevékenységben meglévő ügyfélkörünk partnerei között
  • Kapcsolatot tartasz az üzletfelekkel, ügyféltalálkozókat szervezel, előkészíted és nyomon követed az üzleti tárgyalásokat
  • Támogatod a szerződéskötés folyamatát, átkíséred az ügyfelet az IT technikai csapathoz, ahol a konkrét megoldást kialakítják számára a számlaküldési folyamatban
  • Elvégzed az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatokat (pl. CRM rendszer kezelése, ajánlatok, prezentációk, pályázati anyagok készítése, nyilvántartás vezetése az ügyfelekről)
  • Információt gyűjtesz további üzleti lehetőségekről
  • Részt veszel az üzleti stratégia és értékesítési tervek összeállításában, és ezek alakulásáról rendszeres beszámolókat készítesz
  • A csapat többi tagja, és a társosztályok munkatársai pedig támogatnak a meglévő termékek fejlesztésében, az új termékek bevezetésében és az ezzel kapcsolatos esetleges problémák megoldásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőleg gazdasági, gazdasági informatikai esetleg műszaki végzettség
  • Legalább öt év előző munkatapasztalat, lehetőleg szolgáltatások, szoftverek értékesítésében, illetve értékesítés-támogatásban
  • Szakmai tapasztalat, illetve szakismeret és tudás informatikai projektek, ellátási lánc folyamatok, számlázási előírások tekintetében
  • Középfokú angol nyelvismeret, mind szóban, mind írásban
  • Ideális esetben van tapasztalatod CRM rendszer (lehetőleg Salesforce) használatában
  • MS Office szoftverek (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) magabiztos használata

Amit kínálunk:

A Unifiedpost csoport egy gyorsan növekedő, európai Fintech vállalat. Brüsszeli központján kívül a világ további 34 országában van jelen. Küldetésünk, hogy vezető felhőalapú platform szolgáltatóvá váljunk az üzleti szolgáltatásokban. Olyan egyszerű és okos megoldásokat szállítunk, melyek támogatják, gyorsítják, optimalizálják az üzleti kommunikációt, az adminisztrációs és pénzügyi folyamatokat. Ezt felhőalapú szolgáltatások révén valósítjuk meg, melyek összekötik a szállító és vevő vállalatokat, valamint a különféle pénzügyi szolgáltatókat, miközben adminisztratív és pénzügyi folyamataik optimalizálásra és átalakításra kerülnek.
A Unifiedpost Kft. a Unifiedpost csoport leányvállalata. Magyarországi növekedési terveink megvalósításához, Budapest XI. kerületében található irodánkba keresünk szakembert egy újonnan kialakított munkakörbe.
Ez a lehetőség azon szakemberek számára lehet vonzó, akik szívesen csatlakoznak Európa egyik leggyorsabban növekedő Fintech vállalatához, hogy támogassák magyarországi értékesítési tevékenységünket.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Érdekes?
Akkor kérjük, angol és magyar nyelven készített önéletrajzodat küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintás után!