Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Barista

Budapest

    Kávéval Minden Lehetséges! Csatlakozz hozzánk és légy része a márkának, amit a kávé szerelmesei világszerte imádnak!

    Egy jó kávé mellett az álmok valóra válnak. Tudjuk jól, hogy a Starbucks az a hely, ahol a rendkívüli minden nap megtörténik. Mi a Starbucksnál minden pillanatot széppé tudunk varázsolni. Velünk minden nap nagyszerű lesz: egy csésze kávé és a pozitív energia varázserővel bír! Ha mosolyoddal csodákra vagy képes, csatlakozz hozzánk!

Ajánlatunk:

  • Egyedülállóan barátságos, emberközpontú és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Professzionális bevezető oktatási csomag az alapoktól és szakmai képzések
  • Folyamatosan elérhető karrierlehetőségek
  • Barátságos és dinamikus munkakörnyezet
  • Remek társaság, összetartó csapat
  • Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag

Feladataid/Kihívások:

  • A különleges „Starbucks élmény” folyamatos biztosítása a vendégek számára
  • Vendégek magas színvonalú kiszolgálása a márka értékei szerint
  • Termékek minőségének folyamatos biztosítása
  • Írásbeli és szóbeli utasítások megértése és betartása a megfelelő minőségben
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal a hatékony, gyors és pontos kiszolgálás érdekében
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása

Elvárásaink:

  • 2-3 éves tapasztalat hasonló pozícióban (elsősorban vendéglátás, kereskedelem, HORECA)
  • Lelkes és energikus személyiség, proaktivitás, gyorsaság
  • Gyors tanulási képesség és jó probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Vendégközpontúság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság: Munkavégzés hétvégén és változó műszakokban

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához, önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót amire pályázol: Barista Budapest.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Starbucks Coffee>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Barista - Budapest
  • Rövid pozíció név: Barista
  • Hirdető cég: Starbucks Coffee
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A különleges „Starbucks élmény” folyamatos biztosítása a vendégek számára Vendégek magas színvonalú kiszolgálása a márka értékei szerint Termékek minőségének folyamatos biztosítása Írásbeli és szóbeli utasítások megértése és betartása a megfelelő minőségben Szoros együttműködés a csapattagokkal a hatékony, gyors és pontos kiszolgálás érdekében Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Elvárások: 2-3 éves tapasztalat hasonló pozícióban (elsősorban vendéglátás, kereskedelem, HORECA) Lelkes és energikus személyiség, proaktivitás, gyorsaság Gyors tanulási képesség és jó probléma megoldó készség Csapatjátékos és emberközpontú attitűd Vendégközpontúság Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Rugalmasság: Munkavégzés hétvégén és változó műszakokban
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17