Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat, 2007 decembere óta a Kedrion csoport tagja. A Kedrion Biopharma szektorában az ötödik helyet foglalja el és több mint 40 országban van jelen a világon. A csoport többek között kísérleti és alkalmazott kutatásokat is végez, élen jár a technológiai transzferben és elkötelezett híve a nemzeti önellátás támogatásának és a ritka betegségek elleni küzdelemnek.

Az emberi vérplazma ipari méretű feldolgozása hazánkban 1954-ben kezdődött, a gödöllői gyár közel 50 éve folyamatosan készít vérplazmából életmentő gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulinokat és véralvadási faktorokat, elsősorban a hazai betegellátást szolgálva.

A Kedrion Biopharma közreműködésével a hazai leányvállalat az elmúlt években termelő beruházások sorát valósította meg 50 millió eurót meghaladó értékben és ezzel a gödöllői gyár meghatározó szerepet tölt be a Kedrion Biopharma gyártóhelyei között.

HUMAN BioPlazma Kft. felvételt hirdet

TERMÉK MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MEGBÍZOTT

munkakörbe,

Feladat

  • GMP minőségbiztosítási rendszer üzemeltetése és folyamatos fejlesztése életmentő emberi vérplazma készítményeket gyártó vállalatnál
  • Gyártási műveletek, a gyártó terület és a dokumentáció GMP és vállalati megfelelőségének felügyelete
  • Részvétel az eltérések kivizsgálásában a gyártó területen, intézkedések meghozatalában
  • Részvétel változtatási eljárások bevezetésében
  • Minőségbiztosítási irányelvek átadása, oktatása a gyártásban részt vevő szervezeti egységek számára

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség valamely természettudomány területén
  • 1-2 év szakmai tapasztalat gyógyszergyártásban, preferáltan minőségbiztosítási, minőségellenőrzési vagy termelési munkakörben
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Microsoft Office Word és Excel ismeret
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása 12 órás műszakokban

Pozitív tulajdonságok

  • Auditori tapasztalat
  • Számítógépes folyamatirányító rendszerek ismerete
  • Protein downstream elválasztási műveletek ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • bónusz rendszer
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 80.

Jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HUMAN BioPlazma Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termék minőségbiztosítási megbízott
  • Rövid pozíció név: Minőségbiztosító mérnök
  • Hirdető cég: HUMAN BioPlazma Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Gödöllő
  • Feladatok: GMP minőségbiztosítási rendszer üzemeltetése és folyamatos fejlesztése életmentő emberi vérplazma készítményeket gyártó vállalatnál Gyártási műveletek, a gyártó terület és a dokumentáció GMP és vállalati megfelelőségének felügyelete Részvétel az eltérések kivizsgálásában a gyártó területen, intézkedések meghozatalában Részvétel változtatási eljárások bevezetésében Minőségbiztosítási irányelvek átadása, oktatása a gyártásban részt vevő szervezeti egységek számára
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség valamely természettudomány területén 1-2 év szakmai tapasztalat gyógyszergyártásban, preferáltan minőségbiztosítási, minőségellenőrzési vagy termelési munkakörben Társalgási szintű angol nyelvismeret Microsoft Office Word és Excel ismeret Megszakítás nélküli munkarend vállalása 12 órás műszakokban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.24