Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Értékesítő ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • Termékeink megismertetése és értékesítése, s ezekkel összefüggő tanácsadás nyújtása
  • Meglévő ügyfélkörrel történő kapcsolattartás
  • Felvenni a kapcsolatot internetes ügyfeleinkkel és segíteni megtalálni a legkedvezőbb biztosítást
  • Fő cél az optimalizálás, hogy ügyfeleink a számukra legkedvezőbb biztosításokkal rendelkezzenek
  • Felmérni az igényeket, felkészülten összehasonlítani, elemezni, egyeztetni, ajánlatokat készíteni, szerződéseket kötni

Elvárások:

  • Felsőfokú képzettség vagy MNB független biztosítás közvetítői vizsga
  • Agilitás, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Munka iránti elhivatottság
  • Türelem, udvariasság, rugalmasság
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti fix + jutalékos jövedelem
  • Minőségi képzés
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú tervezhetőség, előrelépés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1065 Bajcsy-Zsilinszky utca 21.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát részünkre az alábbi "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: CLB Független Bizt. Alkusz Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítő ügyfélszolgálati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • Hirdető cég: CLB Független Bizt. Alkusz Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VI. kerület
  • Feladatok: Termékeink megismertetése és értékesítése, s ezekkel összefüggő tanácsadás nyújtása Meglévő ügyfélkörrel történő kapcsolattartás Felvenni a kapcsolatot internetes ügyfeleinkkel és segíteni megtalálni a legkedvezőbb biztosítást Fő cél az optimalizálás, hogy ügyfeleink a számukra legkedvezőbb biztosításokkal rendelkezzenek Felmérni az igényeket, felkészülten összehasonlítani, elemezni, egyeztetni, ajánlatokat készíteni, szerződéseket kötni
  • Elvárások: Felsőfokú képzettség vagy MNB független biztosítás közvetítői vizsga Agilitás, jó kapcsolatteremtő képesség Csapatmunkára való alkalmasság Munka iránti elhivatottság Türelem, udvariasság, rugalmasság Nyitottság az újdonságokra Jó probléma megoldó képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.02.24