Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: közösen tartjuk mozgásban a világot.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Mechanikus karbantartó

Referencia kód: PR

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő berendezések, gyártósori pneumatikus és hidraulikus szerelőgépek, célgépek, megmunkáló és présgépek javítása, karbantartása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása Géptelepítések, új és használt gépek üzembe helyezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépszerelő és karbantartó technikus vagy géplakatos szakmunkás végzettség
  • Hidraulikus, pneumatikus gépek, szalagrendszerű gyártósorok és automatizált gépsorok mechanikus javításában szerzett tapasztalat
  • Hajtástechnikában szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Szombathely, Zanati út 31.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Szeretné velünk közösen mozgásban tartani a világot?

Várjuk Önt is csapatunkba!

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 94/588 100

LuK Savaria Kft.
Személyügyi osztály
9700 Szombathely, Zanati út 31.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: LUK SAVARIA KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mechanikus karbantartó
  • Rövid pozíció név: Mechanikus karbantartó
  • Hirdető cég: LUK SAVARIA KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Város: Szombathely
  • Feladatok: Termelő berendezések, gyártósori pneumatikus és hidraulikus szerelőgépek, célgépek, megmunkáló és présgépek javítása, karbantartása Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása Géptelepítések, új és használt gépek üzembe helyezése
  • Elvárások: Gépszerelő és karbantartó technikus vagy géplakatos szakmunkás végzettség Hidraulikus, pneumatikus gépek, szalagrendszerű gyártósorok és automatizált gépsorok mechanikus javításában szerzett tapasztalat Hajtástechnikában szerzett tapasztalat 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.16
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1