Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Trinity International Communications Kft.

Erős stratégiai fókuszú, integrált kommunikációval foglalkozó ügynökségünk motivált és ötletekkel teli stratégiai tanácsadót keres.

Stratégiai tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

    • A portfólióban szereplő ügyfelek kommunikációs stratégiáinak tervezése
    • Stratégiai tervek prezentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kommunikáció / marketing tanulmányok (felsőfokú végzettség)
    • Legalább 2 éves releváns tapasztalat ezeken a területeken
    • Prezentációs készség
    • Íráskészség
    • Proaktivitás
    • Integrált szemlélet
    • Piaci trendek, kommunikációs eszközök ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Államigazgatási és közigazgatási területen szerzett tapasztalat
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés, kiemelkedő juttatások
    • Hazai és nemzetközi ügyfelek
    • Kreativitás és kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1035, BUDAPEST MIKLÓS tér 1..

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Stratégiai tanácsadó
  • Hirdető cég: Trinity International Communications Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: A portfólióban szereplő ügyfelek kommunikációs stratégiáinak tervezése Stratégiai tervek prezentálása
  • Elvárások: Kommunikáció / marketing tanulmányok (felsőfokú végzettség) Legalább 2 éves releváns tapasztalat ezeken a területeken Prezentációs készség Íráskészség Proaktivitás Integrált szemlélet Piaci trendek, kommunikációs eszközök ismerete
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11