Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

    A piacon sikeresen bevezetett, illetve Budapesten most bevezetésre kerülő online és mobil applikációs médiatermékünkhöz keressük lelkes dinamikus sikerorientált értékesítő munkatársunkat, aki kapcsolatot tart meglévő és leendő üzleti partnereinkkel.

    A budapesti és a győri telephelyünkre is keresünk munkatársat.

Új kollégáink teendői:

  • gyorsan megismerni és megtanulni az online és mobil médiahasználati szokásokat,
  • felkutatni potenciális partnereinket a vendéglátás, és szolgáltatás szektorokban, ami különösen a programhelyszínek, programok és élményt kínáló üzleti partnereket jelenti.
  • a termékünk megismertetése és a partner marketing-stratégiájához illeszkedő egyedi megoldások ajánlása
  • jó partnerkapcsolatokat kiépíteni és ápolni, teljes körű segítségnyújtást biztosítani a szolgáltatási csomagunk kialakításában, a szerződéskötésben és végigkísérni a megjelenő ajánlatok életciklusát

Ha tetszik a feladat, tudd, hogy mi ezt várjuk Tőled:

  • legyél vérbeli saleses alkat, akinek az értékesítés a lételeme! – rendelkezz legalább 1 év értékesítési tapasztalattal és olyan konkrét értékesítési sikerekkel, amit szívesen mesélsz el nekünk, hogy ezt alátámaszd számunkra
  • előny, ha van tapasztalatod kifejezetten akciós ajánlatok vagy valamilyen online hirdetési felület értékesítésében
  • a legfontosabb, hogy gőzerővel akard és csak ezt akard csinálni – ha esetleg folyamatban vannak felsőfokú tanulmányaid, de sok szabadidővel és plusz energiával rendelkezel, amit szívesen fordítanál munkára, akkor is jelentkezz bátran
  • legyél nagy teherbírású és kitartó, élvezd az önálló munkát és a szabadságot
  • kiváló kommunikátorként, határozott fellépéssel tudd megközelíteni az embereket

Amit kínálunk:

  • oktatás, betanítás, mentorálás, hogy minél előbb teljes biztonsággal és sikeresen képviselhesd cégünket a partnerek felé
  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes, teljesítményfüggő bérezést felső korlát nélkül
  • egy sikeres, jó nevű, nyitott, fiatalos csapat, biztos nagyvállalati háttérrel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, Budapest

Örömmel látjuk fényképes önéletrajzzal a jelentkezésedet a fizetési elképzeléseddel együtt a e-mailcímre! Jelentkezési határidő: 2017. január 31.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Lapcom Zrt>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési munkatárs
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: gyorsan megismerni és megtanulni az online és mobil médiahasználati szokásokat, felkutatni potenciális partnereinket a vendéglátás, és szolgáltatás szektorokban, ami különösen a programhelyszínek, programok és élményt kínáló üzleti partnereket jelenti. a termékünk megismertetése és a partner marketing-stratégiájához illeszkedő egyedi megoldások ajánlása jó partnerkapcsolatokat kiépíteni és ápolni, teljes körű segítségnyújtást biztosítani a szolgáltatási csomagunk kialakításában, a szerződéskötésben és végigkísérni a megjelenő ajánlatok életciklusát
  • Elvárások: legyél vérbeli saleses alkat, akinek az értékesítés a lételeme! – rendelkezz legalább 1 év értékesítési tapasztalattal és olyan konkrét értékesítési sikerekkel, amit szívesen mesélsz el nekünk, hogy ezt alátámaszd számunkra előny, ha van tapasztalatod kifejezetten akciós ajánlatok vagy valamilyen online hirdetési felület értékesítésében a legfontosabb, hogy gőzerővel akard és csak ezt akard csinálni – ha esetleg folyamatban vannak felsőfokú tanulmányaid, de sok szabadidővel és plusz energiával rendelkezel, amit szívesen fordítanál munkára, akkor is jelentkezz bátran legyél nagy teherbírású és kitartó, élvezd az önálló munkát és a szabadságot kiváló kommunikátorként, határozott fellépéssel tudd megközelíteni az embereket
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1