Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

VÁLLALATI REFERENS

Pécs, Szeged

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfél akvizíció, meglévő ügyfélkör kezelése,
  • ügyfélminősítés, elemzés/előterjesztés készítése,
  • aktív, passzív vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • egyedi előterjesztések készítése,
  • ügyfél-, ügylet- és biztosíték monitoring.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kereskedelmi bankban szerzett minimum 3 éves közép- és nagyvállalati finanszírozási tapasztalat feltétel,
  • kiváló elemző készség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság és precíz munkavégzés,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás előny.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el a Jelentkezem gombra kattintva. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: FHB Jelzálogbank Nyrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vállalati referens
  • Rövid pozíció név: Vállalati referens
  • Hirdető cég: FHB Jelzálogbank Nyrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye, Csongrád megye
  • Feladatok: ügyfél akvizíció, meglévő ügyfélkör kezelése, ügyfélminősítés, elemzés/előterjesztés készítése, aktív, passzív vállalati termékek és szolgáltatások értékesítése, egyedi előterjesztések készítése, ügyfél-, ügylet- és biztosíték monitoring.
  • Elvárások: felsőfokú végzettség, kereskedelmi bankban szerzett minimum 3 éves közép- és nagyvállalati finanszírozási tapasztalat feltétel, kiváló elemző készség, jó kommunikációs képesség, megbízhatóság és precíz munkavégzés, tárgyalóképes angol nyelvtudás előny.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2