Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BMS Informatikai Kft.

A BMS Informatikai Kft. felelős a Líra cégcsoport (12 cég) teljes informatikai rendszerének fejlesztéséért és zavartalan üzemeltetéséért. Feladata a kb. 300 felhasználó munkájának segítése, a kb. 40 boltból álló saját bolthálózat, valamint a 2 raktárbázis és a központ dolgozóinak a támogatása.

Ügyfélszolgálatos munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    Ügyfélszolgálati munkakörbe keresünk fiatalos, agilis munkatársat, akinek feladata integrált vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében tanácsadás, a felhasználók oktatása, támogatása, a problémák megoldása, dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Feltételek: felsőfokú szakirányú végzettség, angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség, rendszerszemlélet, szorgalom, B kategóriás jogosítvány. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló feladatok korábbi ellátása előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    Családias munkahelyi légkör, változatos feladatok, tanulási, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1086, Budapest Dankó u. 4-8.

Jelentkezési határidő:

2017. 02. 08.

Angol és magyar nyelvű önéletrajzokat kérünk.

Havi nettó fizetési keret: 170 000 HUF

Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: BMS Informatikai Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélszolgálatos munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálatos munkatárs
  • Hirdető cég: BMS Informatikai Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Ügyfélszolgálati munkakörbe keresünk fiatalos, agilis munkatársat, akinek feladata integrált vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében tanácsadás, a felhasználók oktatása, támogatása, a problémák megoldása, dokumentálása.
  • Elvárások: Feltételek: felsőfokú szakirányú végzettség, angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség, rendszerszemlélet, szorgalom, B kategóriás jogosítvány. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Fizetés: 170000 HUF
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1