Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BSK Kft

Városligetben működő Nonprofit Kft.

Munkaügyi előadó

Főbb feladatok, munkák:

    A cég alkalmazottaival kapcsolatos teljeskörű munkaügyi ügyintézés (beléptetés, munkaszerződések, nyilatkozatok, jelenléti ívek, igazolások, cafeteria), a havi bérszámfejtéshez adatok előkészítése a könyvelő számára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség, legalább OKJ-s munkaügyi képesítés, több éves tapasztalat hasonló területen.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Felsőfokú végzettség, munkatörvénykönyvének alapos ismerete, pénzügyi alapismeretek.

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem, juttatások, képzési lehetőség. Kiváló munkakörnyezet, biztos munkahely.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest,Városliget

Fényképes önéletrajzot kérünk a megadott e-mail címre.

Egyéb juttatások: cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: BSK Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Munkaügyi előadó
  • Rövid pozíció név: Munkaügyi előadó
  • Hirdető cég: BSK Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A cég alkalmazottaival kapcsolatos teljeskörű munkaügyi ügyintézés (beléptetés, munkaszerződések, nyilatkozatok, jelenléti ívek, igazolások, cafeteria), a havi bérszámfejtéshez adatok előkészítése a könyvelő számára.
  • Elvárások: Szakirányú végzettség, legalább OKJ-s munkaügyi képesítés, több éves tapasztalat hasonló területen.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.09
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2