Hálózatfejlesztési mérnök

  • Cég neve

    NEMZETBIZTONSÁGI SZAKSZOLGÁLAT

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, hálózati infrastruktúra fejlesztésre irányuló feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:

  • nem sztenderdizált konfiguráció változtatások tervezése hálózati eszközökön
  • migrációs tervek és szoftver frissítések kidolgozása
  • bővítési, amortizációs cserét érintő javaslatok kidolgozása, véleményezése
  • karbantartási feladatok tervezése
  • hálózati témában történő egyeztetéseken való részvétel
  • szolgáltató által nyújtott hálózati szolgáltatások tervezése
  • közreműködés (köz)beszerzési/pályázati kiírások összeállításában, műszaki dokumentáció elkészítése
  • beérkezett ajánlatok megfelelőségének vizsgálata, szakmai értékelése, vezetői döntéselőkészítő anyagok elkészítése

Belső szakértői tevékenység:

  • az üzemeltetési terület szakmai munkájának mérnöki támogatása
  • adatok elemzéssel történő értékelése
  • javaslat hibaelhárításra, megelőző tevékenységek végrehajtására

Egyéb feladatok:

  • konferenciákon, rendezvényeken történő részvétel
  • az előzőekben felsorolt tevékenységekkel kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • minimum Bsc felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
  • pontosság, határidő betartása

Előnyt jelent:

  • CCNA Routing&Switching minősítés
  • CCNA Security minősítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

A "Jelentkezem" gombon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Hálózatfejlesztési mérnök 2022 Profession. hu” jeligét.