EURO-IMMO EXPERT Kft.

Értékbecslési ellenőr/Szakmai vezető

Ingatlanértékelő cég szakértői csapatának bővítéséhez munkaviszony/alvállalkozói jogviszony keretében munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

•    Lakó, ipari, kereskedelmi valamint fejlesztési célú ingatlanok értékbecslések ellenőrzése, az értékbecslők szakmai irányítása, ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    önálló munkavégzésre való képesség
•    magas szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
•    felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági)
•    szakirányú, ingatlan értékbecslői képzettség OKJ 53 341 01 – anno OKJ 54 - (EUFIM végzettség előnyt jelent)
•    saját gépkocsi szükséges
•    több éves értékbecslői gyakorlat, ellenőri tapasztalat előnyt jelent.
•    nyelvismeret illetve műszaki ellenőri végzettség előny, de nem feltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

•    kiemelt (teljesítmény és minőségarányos) bérezést
•    speciális munkavégzést támogató szoftvereket
•    szakmai támogatást a feladat elvégzéséhez
•    részvételt a belső továbbképzési rendszerben, valamint a szakmai tanulmányutakon
•    kulturált munkakörülmények
•    otthonról is végezhető munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Értékbecslő
  • Műszaki ellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1065 Budapest, Nagymező utca 4.

Magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a részünkre.