• HOPI HUNGÁRIA KFT. Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltató cége munkatársat keres a következő pozícióba:
  • Operációs Műszakvezető

    Főbb feladatok, munkák:

    • A felelősségi körébe tartozó műszak napi operatív munkájának műszak-szintű
    • irányítása, ellenőrzése
    • A napi beszállítási és kiszállítási tevékenységek ellenőrzése, felülvizsgálata
    • és javítása
    • A raktár gazdálkodási rendszerében felmerülő problémák elhárítása, illetve
    • elháríttatása
    • A raktári folyamatokban szereplő dolgozók munkájának ellenőrzése és
    • irányítása
    • Munkaközi szünetek ellenőrzése és azok betartatása
    • Munkaidő kihasználtság optimalizálása, folyamatos felügyelete,
    • hatékonyság növelése; műszakban dolgozók irányítása mind saját, mind
    • külsős munkavállalókra vonatkozóan
    • Munkaidővel és teljesítménnyel kapcsolatos tervezés, rögzítés
    • Raktár területén keletkezett események, károkozások, balesetek jelentése a felettesének, jegyzőkönyvek, és fényképek elkészítése, azok továbbítása az erre vonatkozó ügyviteli utasítások szerint
    • Selejtek, árukárok megelőzése, célérték alatt tartása
    • Raktár általános tisztaságának megtartása, ellenőrzése
    • Gépek, eszközök állapotának megőrzése, ellenőrzése
    • Raktárvezetés és adminisztráció munkájának támogatása
    • Oktatások tartása, azok tartalmának számon kérése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
    • pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés
    • jó kommunikációs készség
    • megfelelő irányítói készség
    • jó problémamegoldó képesség
    • SAP és Excel megfelelő szintű ismerete
    • nagy stressztűrő képesség
    • önálló munkavégzésre alkalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • érvényes elektromos targoncavezetői engedély gyakorlattal
    • saját gépkocsi a bejáráshoz

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag
    • több műszak
    • hosszútávú munkalehetőség
    • fejlődési lehetőség
    • munkábajárási támogatás
    • munkavégzés helye: gyáli logisztikai központ

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Műszakvezető
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Szállítás, Logisztika vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2360 Gyál, Gorcsev Iván utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.