Hungária Öko Garancia Kft.
Hungária Öko Garancia Kft. 1036 Budapest, Dereglye u. 5/2.

Ellenőr és minőségbiztosítási vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • ökológiai termelést folytató mezőgazdasági üzemek ellenőrzése
    • az ellenőrzéshez kapcsolódó szervezés, ügyintézés és adminisztráció
    • a cég minőségbiztosítási rendszerének működtetése
    • a belső folyamatok ellenőrzése
    • auditok előkészítése, belső auditok lefolytatása
    • kapcsolattartás a cégcsoport (Easy-Cert Group) minőségbiztosítási csapatával

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú agrárvégzettség és/vagy élelmiszerimérnök képesítés
    • legalább 1 év mezőgazdasági üzemben szerzett gyakorlat és legalább 3 év szakmai tapasztalat
    • irodai számítógépes programok ismerete (MS Office)
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány
    • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • német nyelv valamint az ISO17065 szabvány ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

    • kellemes munkakörnyezet
    • fiatalos csapat
    • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Növényorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1036 Budapest, Dereglye utca 5.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 09. 27.

  • önéletrajz
  • motivációs levél

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.