Cu-Technik Kft.
  • A Cu-Technik Kft. 1990 óta működő, 100%-ban magyar tulajdonú, épületgépészeti termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, stabil vállalat. A tavalyi évben közel 1 milliárd forintos árbevételt értünk el, 13 fős csapattal. 2017-ben Szerethető munkahely díjat, 2018-ban Üzleti Etikai díjat nyertünk.

  • Eladó-értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      Nyugdíjba vonuló kollegánk utánpótlására keresünk új eladó-értékesítő munkatársat! Új munkatársunk legfőbb feladata a boltba betérő vevőink kiszolgálása, a vevői kapcsolatok folyamatos ápolása, új vevők felkutatása és telefonos megkeresése, valamint az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció (árajánlatkészítés, rendelésfeldolgozás, pénztárkezelés, stb) elvégzése lesz.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Akkor leszel nálunk sikeres, ha

      - van műszaki affinitásod, és érdekel az épületgépészet

      - szívesen beszélgetsz az emberekkel, és szeretsz értékesíteni, tanácsot adni a hozzád fordulóknak,

      - nem okoz gondot a számítógép használata,

      - ügyfélközpontú vagy, és számodra az ügyfél számára való segítségnyújtás az első,

      - precíz vagy, és felelősséggel végzed a munkádat,

      - szeretsz, akarsz és tudsz csapatban dolgozni,

      - igényes vagy magadra, a munkádra és a munkakörnyezetedre.

      A Te sikered a mi sikerünk is!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent, ha

      - dolgoztál már épületgépészeti területen értékesítőként korábban,

      - épületgépész végzettséged van,

      - rendelkezel építőipari kapcsolatrendszerrel.

    Amit kínálunk:

      Amit kínálunk Neked:

      - Alapjövedelmet és teljesítményarányos bérezést, mely 100% bejelentett,

      - A betanulást előre összeállított tananyaggal segítjük,

      - Változatos, felelősségteljes, önálló munkavégzést, egy fiatal, lendületes, jó hangulatú csapat részeként,

      - Stabil, megbízható vállalati hátteret, ahol a céget folyamatosan fejlesztjük, a munkavállalóinknak is folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,

      - Hosszú távú munkalehetőséget,

      - Dolgozói kedvezményt a termékeinkre

      - Családbarát munkaidőt: 7:30-16:00 között, csak hétköznapi munkavégzéssel

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Kereskedő, Eladó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1106 Budapest, Tarkarét utca 2b.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Kérjük a jelentkezéskor önéletrajzát és rövid motivációs levelét küldje el nekünk a fizetési igény megjelölésével. Köszönjük!