Kereskedelmi képviselő

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai eszközök értékesítése
  • Új ügyfélkör felkutatása, meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • A teljes értékesítési folyamat lebonyolítása
  • Saját ügyfélállomány önálló gondozása
  • Adminisztratív feladatok ellátása, látogatási tervek elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a cégen belül a társosztályokkal
  • Szakmai konzultációk, promóciók, szervezése, partnertalálkozókon történő aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett többéves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny

  • Műszaki szakterületen történő értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon
  • Stabil háttér
  • Dinamikus, lelkes, fiatalos csapat

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: III. kerületi székhelyünkön, illetve ügyféllátogatás az ország egész területén.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Kérjük, hogy jelentkezését csak abban az esetben küldje el számunkra, amennyiben a fentiekben megjelölt leírásnak teljes mértékben megfelel.

Fényképes önéletrajzokat a Kereskedelmi képviselő pozíció megjelölésével várjuk.