JÉZUS TÁRSASÁGA MAGYARORSZÁGI (JÉZUS TÁRSASÁGA MAGYARORSZÁGI RENDTARTOMÁNYA)

A Jézus Társasága Magyarországi Rendtartomány média- és kommunikációs munkatársat keres a Párbeszéd Házába, a Faludi Ferenc Akadémia programjaihoz.

Média- és kommunikációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • a Párbeszéd Háza / Faludi Ferenc Akadémia filmes programjainak szervezése, lebonyolítása

    • médiaprogramokhoz kapcsolódó PR feladatok ellátása, kiadványok tartalmi előkészítése, partnerekkel és a sajtóval való kapcsolattartás

    • a jezsuita rend tevékenységeihez kapcsolódó médiaanyagok elkészítése (operatőri, hangtechnikai, vágói feladatok), illetve gyártásvezetés

    • technikai eszközök beszerzése, karbantartása

    • hivatalos iratok előkészítése, pályázatok és beszámolók megírásának koordinálása, pályázatok nyomon követése és elszámolása

    • részvétel az éves költségvetés elkészítésében és követésében

    • önkéntesek koordinálása és csapatépítés

    • a hozzá rendelt munkatársak szakmai felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • az intézményi értékrend elfogadása

    • felsőfokú végzettség (BA vagy MA)

    • tapaszatalat mozgóképi tartalmak előállításában

    • minimum 1 év aktív rendezvényszervezői vagy médiatartalmak gyártásában szerzett gyakorlat

    • aktív angol nyelvtudás

    • jó kommunikációs készség, megbízhatóság

    • együttműködési készség, nagyfokú rugalmasság és önállóság

    • precizitás, gyors alkalmazkodókészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • multimédiás technikai gyakorlat

    • jártasság közösségi felületek és weboldalak szerkesztésében

Amit kínálunk:

    • fiatalos csapat

    • változatos munka

    • rugalmas munkaidő

    • versenyképes fizetés

    • fejlődési lehetőség

    • extra juttatások

    • inspiráló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1085 Budapest, Horánszky utca 20.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon,cafeteria

fényképes szakmai önéletrajz