GIGATEL Kft.
  • A Gigatel Kft. mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelem már több, mint 21 éve a Magyar mobiltelefon piac meghatározó képviselője. Termékeink viszonteladóinkon, és a mobil operátorokon keresztül az ország minden pontjára eljutnak, lehetővé téve a mobiltelefonok felhasználók igényei szerinti használatát.

  • Értékesítő/árukiadó

    Főbb feladatok, munkák:

      A bemutatóterembe érkező ügyfelek tájékoztatása

      Vásárlói igények felmérése, keresztértékesítés, upsell

      Megrendelt termékek összekészítése, kiadása

      Garanciális ügyintézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ügyfélszolgálaton és értékesítésben megszerzett releváns tapasztalat

      Ügyfélközpontúság, jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség

      Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség

      Felelősségteljes hozzáállás

      Erkölcsi bizonyítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Minimum középfokú végzettség (érettségi)

      MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)

      Mobilkommunikáció területén szerzett tapasztalat

      OCTOPUS 8, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

      Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      Betanulási idő és feltételek biztosítása

      Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés

      Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség

      Határozatlan idejű munkaszerződés

      Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

      Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 és 9:00-18:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)

      Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)

      Fiatalos csapat, kitűnő munkahelyi légkör

      Előrejutási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Informatikai értékesítő
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117, BUDAPEST BUDAFOKI út 70..

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el motivációs levelét és szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével "értékesítő" jelige feltüntetésével.