Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GIGATEL Kft.
  • A GIGATEL Kft. Magyarország egyik vezető mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedése, mely 1996 óta a mobil tartozékpiac meghatározó képviselője, felvételt hirdet a következő pozicióba.

  • Értékesítő/árukiadó

    Főbb feladatok, munkák:

      A bemutatóterembe érkező ügyfelek tájékoztatása

      Vásárlói igények felmérése, keresztértékesítés, upsell

      Megrendelt termékek összekészítése, kiadása

      Garanciális ügyintézés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ügyfélszolgálaton és értékesítésben megszerzett releváns tapasztalat

      Ügyfélközpontúság

      Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség

      Kereskedelmi érzék

      Önálló, precíz munkavégzés

      Problémamegoldó képesség

      Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség

      MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)

      Csapatmunkára alkalmas személy

      Felelősségteljes hozzáállás

      Erkölcsi bizonyítvány

      Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Minimum középfokú végzettség (érettségi)

      Mobilkommunikáció területén szerzett tapasztalat

      OCTOPUS 8, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

      Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      Betanulási idő és feltételek biztosítása

      Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés

      Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség

      Határozatlan idejű munkaszerződés

      Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

      Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 és 9:00-18:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)

      Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)

      Fiatalos csapat

      Felelősségteljes, komplex munkakör

      Előrejutási lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Informatikai értékesítő
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117, BUDAPEST BUDAFOKI út 70..

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el motivációs levelét és szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével "értékesítő" jelige feltüntetésével.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Értékesítő/árukiadó
    • Hirdető cég: GIGATEL Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XI. kerület
    • Feladatok: A bemutatóterembe érkező ügyfelek tájékoztatásaVásárlói igények felmérése, keresztértékesítés, upsellMegrendelt termékek összekészítése, kiadásaGaranciális ügyintézés
    • Elvárások: Ügyfélszolgálaton és értékesítésben megszerzett releváns tapasztalatÜgyfélközpontúságJó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képességKereskedelmi érzékÖnálló, precíz munkavégzésProblémamegoldó képességTalpraesett, pozitív, dinamikus személyiségMS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)Csapatmunkára alkalmas személyFelelősségteljes hozzáállásErkölcsi bizonyítvány Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-07-09
    • Lejárati dátum: 2018-07-23
    Állás, munka még: GIGATEL Kft.>