Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GIGATEL Kft.
A GIGATEL Kft. Magyarország egyik vezető mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedése felvételt hírdet a következő pozicióba:

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    Beérkező termékek átvétele, bevételezése

    Raktárakba, helykódokra történő betárolás, áttárolás

    Termékek mennyiségi, és minőségi ellenőrzése

    Raktári rend fenntartása

    Áru összekészítés kikészítési listák alapján

    Összekészített áruk ellenőrzése, számlázása

    Szállítmányok előkészítése, átadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Középfokú végzettség (érettségi)

    Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk

    Képesség több egyedi és rendszeres feladatot párhuzamosan kezelni

    Működési szabályokat maradéktalanul betartó

    Önálló, precíz munkavégzés

    Kimagasló problémamegoldó képesség

    Udvarias, türelmes optimista egyéniség

    Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség

    MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)

    Csapatmunkára alkalmas személy

    Felelősségteljes hozzáállás

    Műszaki érdeklődés

    Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Mobilkommunikáció/raktározás területén szerzett tapasztalat

    OCTOPUS 8 vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés

    Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség

    Határozatlan idejű munkaszerződés

    Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

    Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00, 9:00-18:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)

    Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)

    Fiatalos csapat

    Felelősségteljes, komplex munkakör

    Előrejutási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Budafoki út 70.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el motivációs levelét és szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével "raktáros" jelige feltüntetésével az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva. A jelentkezőknek visszajelzést a jelentkezési időszak lezárását követően tudunk küldeni.

Egyéb juttatások: cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: GIGATEL Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: GIGATEL Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Beérkező termékek átvétele, bevételezése Raktárakba, helykódokra történő betárolás, áttárolás Termékek mennyiségi, és minőségi ellenőrzése Raktári rend fenntartása Áru összekészítés kikészítési listák alapján Összekészített áruk ellenőrzése, számlázása Szállítmányok előkészítése, átadása
  • Elvárások: Középfokú végzettség (érettségi) Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk Képesség több egyedi és rendszeres feladatot párhuzamosan kezelni Működési szabályokat maradéktalanul betartó Önálló, precíz munkavégzés Kimagasló problémamegoldó képesség Udvarias, türelmes optimista egyéniség Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook) Csapatmunkára alkalmas személy Felelősségteljes hozzáállás Műszaki érdeklődés Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.09