Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
WELDMONT METALLTECHNIK Kft.

Gyártástámogató mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    -Gyártási dokumentációk, műhely rajzok feldolgozása és elkészítése,

    -Árajánlatok előkészítése,

    -Szerkezeti sablonok, formák, fémipari eszközök megtervezése,

    -Dokumentáció kezelés,

    -Kapcsolattartás a megrendelőkkel, az üzemvezetővel, és a gyártásban dolgozó kollégákkal.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      -Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat,

      -Gépészmérnöki végzettség,

      -Gyártásban való jártasság,

      -Felhasználói szintű számítógép ismeretek,

      -Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,

      -Kiváló probléma-megoldási képesség,

      -Precizitás és pontosság a munkában.

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

        -Hegesztőmérnöki végzettség,

        -Fémipari tapasztalat,

        -Solidworks program ismerete,

        Amit kínálunk:

          -Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér,

          -Versenyképes fizetés.

          Állás, munka területe(i):

          • Gyártás, Termelés
          • CAD tervező, Műszaki rajzoló
          • Termékfejlesztés, tervezés
          • Mérnök
          • Gépészmérnök
          • Teljes munkaidő

          Szükséges tapasztalat:

          • 3-5 év szakmai tapasztalat

          Szükséges nyelvtudás:

          • Nem igényel nyelvtudást

          Munkavégzés helye:

          2500, ESZTERGOM PÖLTENBERG utca 17.

          A Jelentkezem gombra kattintva küldje el részletes szakmai fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével !

          Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

          Az Ön szavazata:
          Összes szavazat:
          db szavazat
          Állás, munka még: WELDMONT METALLTECHNIK Kft.>
          A hirdetés adatai:
          • Pozíció neve: Gyártástámogató mérnök
          • Rövid pozíció név: Gyártástámogató mérnök
          • Hirdető cég: WELDMONT METALLTECHNIK Kft.
          • Elsődleges kategória:
          • Terület: Komárom-Esztergom megye
          • Város: Esztergom
          • Feladatok: -Gyártási dokumentációk, műhely rajzok feldolgozása és elkészítése,-Árajánlatok előkészítése,-Szerkezeti sablonok, formák, fémipari eszközök megtervezése,-Dokumentáció kezelés,-Kapcsolattartás a megrendelőkkel, az üzemvezetővel, és a gyártásban dolgozó kollégákkal.
          • Elvárások: -Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat,-Gépészmérnöki végzettség,-Gyártásban való jártasság,-Felhasználói szintű számítógép ismeretek,-Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,-Kiváló probléma-megoldási képesség,-Precizitás és pontosság a munkában.
          • Elvárt végzettség: Főiskola
          • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
          • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
          • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
          • Feladás dátuma: 2017.07.24