Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A NIF Zrt.
budapesti munkahelyére

SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT

keres.

A munkatárs feladatai:

  • Szállítói számlák előrögzítése, kontírozása és könyvelése az SAP logisztikai és pénzügyi moduljában
  • Folyószámla egyeztetések elvégzése, nyitott tételek kezelése, korosítások
  • Részvétel a havi/negyedéves/éves zárási munkafolyamatokban
  • Központi iktató rendszer kezelése, iratok, számlák nyomon követése
  • Különféle adatszolgáltatások elkészítése

A társaság elvárásai:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés vállalkozási szakirány
  • Közgazdasági érettségi, vagy érettségi és számviteli,- pénzügyi ügyintézői képesítés,
  • Kettős könyvvitelben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott PC felhasználói ismeretek (Ms Word, Excel), SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete elengedhetetlen az állás betöltéséhez!
  • jó kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség
  • önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • feladat orientáltság

    A társaság a hatékony és eredményes munkát versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással honorálja.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A felhívás megjelenéstől számított két héten belül a munkakör és a bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzokat.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: NIF Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Számviteli munkatárs
  • Rövid pozíció név: Számviteli munkatárs
  • Hirdető cég: NIF Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Szállítói számlák előrögzítése, kontírozása és könyvelése az SAP logisztikai és pénzügyi moduljában Folyószámla egyeztetések elvégzése, nyitott tételek kezelése, korosítások Részvétel a havi/negyedéves/éves zárási munkafolyamatokban Központi iktató rendszer kezelése, iratok, számlák nyomon követése Különféle adatszolgáltatások elkészítése
  • Elvárások: Mérlegképes könyvelői képesítés vállalkozási szakirány Közgazdasági érettségi, vagy érettségi és számviteli,- pénzügyi ügyintézői képesítés, Kettős könyvvitelben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat Gyakorlott PC felhasználói ismeretek (Ms Word, Excel), SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete elengedhetetlen az állás betöltéséhez! jó kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség önálló, pontos, hatékony munkavégzés feladat orientáltság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.07.24