Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pályakezdő vagy, esetleg van már tapasztalatod recruitment-ben?
Szívesen veszel részt MeetUp-okon?
Proaktív vagy és nincs számodra lehetetlen?
Ha IGEN, jelentkezz, legyél Te

Sourcing Specialist

a Profession.hu Toborzási Üzletágánál, a Profession SERVICES-nél!
A Profession.hu Magyarország piacvezető állásportálja és vezető online toborzási szolgáltatója.

Tudj meg többet RÓLUNK!

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • sok időt fordítunk fejlesztésekre, tréningekre
  • nem a sikerdíjban mérünk
  • ha valahol, akkor itt képet kaphatsz a teljes piacról
  • és van masszázsszékünk is... :)

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • elhivatottságot a toborzás területe iránt
  • folyékony angol nyelvtudást
  • „can do” attitűdöt
  • önállóságot
  • kreativitást
  • proaktivitást

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • kreatív megoldások alkalmazása a toborzás során
  • önálló projektek koordinálása (ügyfélkapcsolat, sourcing, telefonos előszűrések)
  • folyamatos ügyfélkapcsolat
  • a technológiai tudásod fejlesztése
  • szakmai kapcsolatok építése, bővítése

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: PROFESSION.HU KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sourcing Specialist
  • Rövid pozíció név: Toborzási munkatárs
  • Hirdető cég: PROFESSION.HU KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: kreatív megoldások alkalmazása a toborzás során önálló projektek koordinálása (ügyfélkapcsolat, sourcing, telefonos előszűrések) folyamatos ügyfélkapcsolat a technológiai tudásod fejlesztése szakmai kapcsolatok építése, bővítése
  • Elvárások: elhivatottságot a toborzás területe iránt folyékony angol nyelvtudást „can do” attitűdöt önállóságot kreativitást proaktivitást
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.07.24
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1