Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szimulációval életek menthetők! Mi a CAE Healthcare-nél azon dolgozunk, hogy korszerű szimulációs és tréning megoldásaink segítségével az egészségügyben dolgozók jobb orvosokká, képzettebb nővérekké váljanak és még több életet menthessenek.

Szenvedélyünk a modern technológia és az ember kapcsolata, büszkék vagyunk rá, hogy az általunk tervezett rendszereket orvosi egyetemek és kórházak százai használják.

Ha szeretnél bepillantást nyerni mindennapjainkba:

Ha tudásoddal szívesen erősítenéd csapatunk, csatlakozz hozzánk, munkatársat keresünk:

Szoftver mérnök (audio/video streaming területen)

munkakörbe.

Mi lenne a Te feladatod:

  • Audió-vizuális termékeink megismerése és részvétel ezen termékek továbbfejlesztésében
  • Új (audiovizuális) modulok fejlesztése, meglevő modulok hibajavítása

Milyen tudás szükséges:

  • Szoftverfejlesztésben fejlesztőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Alacsonyszintű (C) és/vagy szkript (Perl) nyelvek ismerete
  • Unix/Linux rendszerekben jártasság
  • Nyitott vagy audió/videó streaming technológia elsajátítására

Előnyt jelent ha:

  • Van tapasztalatod ffmpeg, mp4box vagy x264-el
  • Ismered a(z)
    ○ RTMP, RTSP, HTTP protokollokat
    ○ Főbb video codec-eket/tömörítéseket (pl. H.264)
    ○ HTTP live streaming-et (HLS)
    ○ ONVIF szabványt
  • Nyitott vagy új technológiákat tanulni

Amit kínálunk:

  • Munkahely egy jól fizető, sikeres világcégnél
  • Érdekes, motiváló feladatok
  • „Google-hangulatú” iroda
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Folyamatos tanulás, továbbképzés

Kezdés várható időpontja:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veszprém

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CAE Healthcare Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szoftver mérnök (audio/video streaming területen)
  • Rövid pozíció név: Szoftvermérnök
  • Hirdető cég: CAE Healthcare Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Város: Veszprém
  • Feladatok: Audió-vizuális termékeink megismerése és részvétel ezen termékek továbbfejlesztésében Új (audiovizuális) modulok fejlesztése, meglevő modulok hibajavítása
  • Elvárások: Szoftverfejlesztésben fejlesztőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat Alacsonyszintű (C) és/vagy szkript (Perl) nyelvek ismerete Unix/Linux rendszerekben jártasság Nyitott vagy audió/videó streaming technológia elsajátítására
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.07.24