Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MEMOLUX KFT.
  • A hazai pénzügyi szolgáltatási piac 3 évtizede meghatározó szereplője a Memolux Kft. Diverzifikált szolgáltatási portfóliónk záloga a cég hosszú távú sikerességének. Változatos és szakmai kihívást jelentő feladatokon keresztül lehetőség nyílik a teljes számviteli folyamatban való részvételre. Büszkék vagyunk emberközpontú cégkultúránkra, valamint lendületes, inspiráló és stabil csapatunkra.
  • Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
  • Vezető könyvelő

    Főbb feladatok, munkák:

    • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása / felügyelete
    • Havi és éves adóbevallások készítése / ellenőrzése
    • Havi/éves zárások készítése / ellenőrzése
    • Beszámolók készítése / ellenőrzése
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • Beosztott könyvelők munkájának irányítása, felügyelete

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés
    • Mérlegképes könyvelői regisztráció
    • Legalább ötéves szakmai tapasztalat
    • Magabiztos angol nyelvű kommunikáció
    • Önállóság
    • Precíz, megbízható munkavégzés
    • Alapos, felhasználói szintű Word és Excel ismeretek

    Amit kínálunk:

    • Szakmai és anyagi megbecsülés
    • Fiatal, dinamikus csapat
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Több féle profilú cég megismerése
    • Hosszú távú biztos munkahely
    • Ütemezhető munkavégzés
    • Csapatépítő programok
    • Modern irodaház tetőkerttel, Budapest kertvárosi részén, Zuglóban

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest XIV.

  • Jelentkezés az alábbi elérhetőségeken:
  • Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: MEMOLUX KFT.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Vezető könyvelő
    • Rövid pozíció név: Vezető könyvelő
    • Hirdető cég: MEMOLUX KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XIV. kerület
    • Feladatok: Könyvelési feladatok teljes körű ellátása / felügyelete Havi és éves adóbevallások készítése / ellenőrzése Havi/éves zárások készítése / ellenőrzése Beszámolók készítése / ellenőrzése Kapcsolattartás az ügyfelekkel Beosztott könyvelők munkájának irányítása, felügyelete
    • Elvárások: Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés Mérlegképes könyvelői regisztráció Legalább ötéves szakmai tapasztalat Magabiztos angol nyelvű kommunikáció Önállóság Precíz, megbízható munkavégzés Alapos, felhasználói szintű Word és Excel ismeretek
    • Elvárt végzettség: Egyetem
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.07.24