Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Bosch Rexroth – a Bosch csoport tagja

Kereskedelmi ügyintéző gyakornok

budapesti munkavégzéssel

minimum heti 20-25 óra

    A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.

Feladatok:

  • Általános adminisztratív feladatok
  • Kapcsolattartás beszállítókkal (angolul is)
  • Kapcsolattartás vevőkkel
  • Számlák, szállítólevelek ellenőrzése
  • A kollégák napi munkájának támogatása
  • SAP napi szintű használata
  • Számítógépes adatfeldolgozás

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok folyamatban (BSc/MSc)
  • SAP tapasztalat előny
  • Aktív angol/német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Műszaki tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 20-25 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Gyömrői út 104.

Váltsd valóra!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát (magyar és angol nyelven) és motivációs levelét továbbítsa a "Jelentkezem" gomb segítségével a tárgyban „Ker_Trainee” hivatkozással.
További információért látogasson el honlapunkra.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Bosch Csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kereskedelmi ügyintéző gyakornok
  • Hirdető cég: Bosch Csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Általános adminisztratív feladatok Kapcsolattartás beszállítókkal (angolul is) Kapcsolattartás vevőkkel Számlák, szállítólevelek ellenőrzése A kollégák napi munkájának támogatása SAP napi szintű használata Számítógépes adatfeldolgozás
  • Elvárások: Felsőfokú tanulmányok folyamatban (BSc/MSc) SAP tapasztalat előny Aktív angol/német nyelvtudás szóban és írásban MS Office felhasználói szintű ismerete Önálló munkavégzés Műszaki tapasztalat előny Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés Nappali tagozatos hallgatói jogviszony Heti minimum 20-25 órás munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1