Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
WELDMONT METALLTECHNIK Kft.

Munkaügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    • Munkaügyi adatbázis naprakészen tartása
    • Belépők szerződéseinek, tájékoztatóinak elkészítése
    • Kilépő munkavállalók munkaviszony igazolásainak postázása
    • Munkavállalói kérés szerint egyedi igazolások kiállítása
    • Új belépők előző munkahelyi papírjainak bekérése
    • Bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentumok kezelése, továbbítása a bérszámfejtés felé
    • Szabadság-nyilvántartások vezetése dolgozónként, szabadságkeret adatszolgáltatás
    • Postázás, bejövő és kimenő levelek iktatása
    • Külföldi lakcímbejelentők összeállítása
    • Erkölcsi bizonyítvány igénylés
    • Jelenléti ívek bérszámfejtésre való előkészítése, feldolgozása
    • Munkaidő nyilvántartás vezetése, napra készen tartása
    • Menetlevelek írása
    • Egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettség
    • min. 3 éves munkatapasztalat hasonló területen
    • outlook, Word, Excel programok gyakorlati ismerete, alkalmazása
    • önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szakterülethez relevánsan köthető végzettség előny
    • határozottság, kapcsolatteremtő képesség, önállóság

Amit kínálunk:

    - stabil vállalati háttér

    - önálló, felelősségteljes munkakör

    - hosszú távú munkalehetőség

    - azonnali munkakezdés

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2500, ESZTERGOM PÖLTENBERG utca 17.

    A Jelentkezem gombra kattintva küldje el részletes szakmai fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével!

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: WELDMONT METALLTECHNIK Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Munkaügyi asszisztens
    • Rövid pozíció név: Munkaügyi asszisztens
    • Hirdető cég: WELDMONT METALLTECHNIK Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Komárom-Esztergom megye
    • Város: Esztergom
    • Feladatok: Munkaügyi adatbázis naprakészen tartásaBelépők szerződéseinek, tájékoztatóinak elkészítéseKilépő munkavállalók munkaviszony igazolásainak postázásaMunkavállalói kérés szerint egyedi igazolások kiállításaÚj belépők előző munkahelyi papírjainak bekéréseBérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentumok kezelése, továbbítása a bérszámfejtés feléSzabadság-nyilvántartások vezetése dolgozónként, szabadságkeret adatszolgáltatásPostázás, bejövő és kimenő levelek iktatásaKülföldi lakcímbejelentők összeállításaErkölcsi bizonyítvány igénylésJelenléti ívek bérszámfejtésre való előkészítése, feldolgozásaMunkaidő nyilvántartás vezetése, napra készen tartásaMenetlevelek írásaEgyéb adminisztratív feladatok
    • Elvárások: minimum középfokú végzettségmin. 3 éves munkatapasztalat hasonló területenoutlook, Word, Excel programok gyakorlati ismerete, alkalmazásaönálló munkavégzés
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.05.19