Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A pécsi székhelyű Hauni Hungaria közel 1000 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat tevékenységei a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjednek. A vállalat a nemzetközi Körber-csoport második legnagyobb telephelye a világon. Logisztikai és termelési feladatokat ellátó, nagy precizitású egyedi gépgyártás területre keresünk szerelő munkatársakat mechanikai szakterületre.
  • Gépszerelő-lakatos (Munkaerő-kölcsönzési jogviszony keretében)

    Referenciaszám: G1706

    Főbb feladatok, munkák:

    • A hamburgi anyavállalat által tervezett gépek, gépcsoportok összeszerelése adott technológia alapján
    • Előírt mechanikai beállítások elvégzése
    • Szükséges kézi megmunkálások elvégzése (menetvágás, fúrás, darabolás)
    • Mérések, szerelés közbeni ellenőrzések végrehajtása
    • A szerelési folyamat adott munkaterv alapján történő dokumentálása
    • Anyagmozgatási feladatok
    • Kész gépek átadás utáni szétszedése, kiszállításra való felkészítése

    Elvárások:

    • Szakmunkás vagy technikusi végzettség
    • Műszaki rajzolvasás
    • Minőség iránti elkötelezettség
    • Terhelhetőség
    • Rugalmasság
    • Koncentrációkészség
    • Csapatban hatékony együttműködés

    Előnyt jelent:

    • Több éves, az adott vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Emelőgép kezelői jogosítvány

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Lakatos, Géplakatos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Pécs

    A fényképes önéletrajzokat a referenciaszám feltüntetésével alábbi elérhetőségeinken várjuk vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Hauni Hungaria Gépgyártó Kft.
    Személyzeti osztály
    Tel.:(72) 567-515

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Gépszerelő-lakatos (Munkaerő-kölcsönzési jogviszony keretében)
    • Hirdető cég: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Baranya megye
    • Város: Pécs
    • Feladatok: A hamburgi anyavállalat által tervezett gépek, gépcsoportok összeszerelése adott technológia alapján Előírt mechanikai beállítások elvégzése Szükséges kézi megmunkálások elvégzése (menetvágás, fúrás, darabolás) Mérések, szerelés közbeni ellenőrzések végrehajtása A szerelési folyamat adott munkaterv alapján történő dokumentálása Anyagmozgatási feladatok Kész gépek átadás utáni szétszedése, kiszállításra való felkészítése
    • Elvárások: Szakmunkás vagy technikusi végzettség Műszaki rajzolvasás Minőség iránti elkötelezettség Terhelhetőség Rugalmasság Koncentrációkészség Csapatban hatékony együttműködés
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017.05.19