Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk stabil háttérrel rendelkező, Budapest elit területén prémium szolgáltatást nyújtó, innovatív technológiákkal rendelkező vagyonvédelmi vállalkozás. Sikerünk titka, hogy ügyfeleink számára megnyugtató, megalapozott hátterű biztonsági megoldásokat nyújtunk a vagyonvédelem távfelügyelet üzletágban.

Értékesítési képviselő

A megnövekedett piaci igények alapján a cégünk bővítésére keresünk:

    határozott személyiségű, magánszemélyekkel folytatott tárgyalási szituációban tapasztalt, konkrét megállapodások megkötésére, fenntartására képes bizonyíthatóan sikeres üzletkötői előélettel rendelkező vezetői ambícióval bíró új munkatársat a fenti pozícióba elsősorban Budapest és környékéről.

Főbb feladatok, munkák:

  • A potenciális ügyfélkör igényeinek feltérképezése, tanácsadás, konkrét megoldási javaslat kidolgozása.
  • A pozíció célja: magánszemélyek ingatlannal kapcsolatos vagyonvédelmi igényeinek figyelembevételével, megoldások feltérképezése és javaslattétel a megvalósításra.
  • Kapcsolattartás a VIP ügyfelekkel.
  • Rendszeres látogatás “terepen”, potenciális ügyfelek feltérképezése.
  • Közvetlen, rendszeres jelentés a cég értékesítési vezetője felé az értékesítési folyamatokról, eredményekről.
  • Kapcsolattartás a cég szolgáltató részlegével - visszacsatolás a termékfejlesztés területre.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítési érzék, hajlandóság, “vadász” mentalitás
  • Jogosítvány
  • Saját gépkocsi

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés,
  • Karrierlehetőség,
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Buda

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: PROSEC Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési képviselő
  • Rövid pozíció név: Értékesítési képviselő
  • Hirdető cég: PROSEC Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A potenciális ügyfélkör igényeinek feltérképezése, tanácsadás, konkrét megoldási javaslat kidolgozása. A pozíció célja: magánszemélyek ingatlannal kapcsolatos vagyonvédelmi igényeinek figyelembevételével, megoldások feltérképezése és javaslattétel a megvalósításra. Kapcsolattartás a VIP ügyfelekkel. Rendszeres látogatás “terepen”, potenciális ügyfelek feltérképezése. Közvetlen, rendszeres jelentés a cég értékesítési vezetője felé az értékesítési folyamatokról, eredményekről. Kapcsolattartás a cég szolgáltató részlegével - visszacsatolás a termékfejlesztés területre.
  • Elvárások: Értékesítési érzék, hajlandóság, “vadász” mentalitás Jogosítvány Saját gépkocsi
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19