Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Angyalok Konyhája folyamatosan bővülő csapatába dietetikus, pszichológus vagy más felsőfokú végzettségű és ezen a téren tapasztalt segítő kollégát keres.

Komplex étkezésterápiás cégünk olyan

étkezési- életviteli tanácsadó munkatárs

    jelentkezését várja, amilyenek mi magunk is vagyunk, aki

    Elkötelezett az egészséges életmód iránt
    Talpraesett, megoldás centrikus
    Kreatív
    Szakmai és egyéni fejlődésre nyitott
    Hisz abban, hogy jobbá teheti mások- és a saját életét.

Amit nyújtunk:

    Egy hosszú távú, stabil, emberközpontú munkahely, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, budapesti munkavégzéssel. …és egy különleges munkatársi csapattal.

Főbb feladatok:

  • Tanácsadási folyamat biztosítása az ügyfeleknek
  • Személyes étrendek összeállítása,
  • Adminisztráció
  • Szakmai eseményekben való közreműködés.

Elvárások:

  • Segítői, tanácsadói tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Reformtáplálkozás ismerete

Előny:

  • Gasztronómia vagy mozgásformák iránti elköteleződés
  • Bármilyen világjobbító projektben való eddigi résztvétel
  • Széleskörű kapcsolatteremtési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Pszichológus, Mentálhigiénés szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk, ha úgy érzi, hogy személyesen Önnek, Önről írtuk a hirdetést. Küldje el motivációs levelét, fényképes önéletrajzát minimális bérigényének feltüntetésével.

Amennyiben nagy mennyiségű pályázat érkezik be előre is elnézést kérünk, hogy kapacitási okokból csak azokra tudunk válaszolni, akiket első körben kiválasztunk. Köszönjük a megértést.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Angyalok Konyhája Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Étkezési- életviteli tanácsadó munkatárs
  • Rövid pozíció név: dietetikus
  • Hirdető cég: Angyalok Konyhája Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Tanácsadási folyamat biztosítása az ügyfeleknek Személyes étrendek összeállítása, Adminisztráció Szakmai eseményekben való közreműködés.
  • Elvárások: Segítői, tanácsadói tapasztalat Pontosság, precizitás Reformtáplálkozás ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.25