Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

Karbantartó

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Gépek és berendezések karbantartása

Elvárások:

  • Gépész végzettség
  • Önálló munkára való alkalmasság, találékonyság, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Jó stressztűrő és konfliktuskezelő képesség

Előny:

  • Hidraulikában és pneumatikában való jártasság
  • Ipari karbantartási gyakorlat
  • Saját gépjármű
  • Munkahelyhez közeli lakhely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Belsőnyír 150.

Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: AIRVENT Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó
  • Hirdető cég: AIRVENT Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Gépek és berendezések karbantartása
  • Elvárások: Gépész végzettség Önálló munkára való alkalmasság, találékonyság, rugalmasság Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás Jó stressztűrő és konfliktuskezelő képesség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.04.21
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1