Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk a FÉTIS Kft., 1991 óta a magyarországi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Kisgép-és Szervizcentrumunk dinamikus fejlődésének köszönhetően keressük biztos szakmai tudással rendelkező, önálló munkavégzésre képes, új ismeretek elsajátítására nyitott munkatársunkat Szervizes munkakörbe.

Szereted a kihívásokat, és motivált vagy a fejlődésre?

Kisgép szervizes munkatárs

CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ ÉS

    kereskedelmi vállalkozásunk hasznos tagjaként kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, szakmai ismereteidet a következő feladatok eredményes ellátásával:
    • Kisgépek és egyéb engedélyezett termékek, garanciális és garancia időn túli javítása.
    • A javítási fázisok folyamatorientált működésének ellátása.
    • Benzinmotoros gépek beüzemelésével kapcsolatos szakmai tanácsadás.
    • Kisgép kölcsönzési folyamatok aktív támogatása.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA

    • rendelkezel szakirányú szakmunkás vagy technikusi végzettséggel,
    • rendelkezel min. 1 év releváns szakmai tapasztalattal,
    • számítógépes programokat felhasználói szinten kezeled (MS office word, excel, esetleg szervizprogramok),
    • nyitott vagy a fejlődésre, és képes vagy a problémákat saját hatáskörben önállóan, felelősen megoldani,
    • eredményorientált, energikus személyiség vagy, aki képes a hatékony vevői kommunikációra.

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

    • rendelkezel kisgép szervizelés területen kiépített üzleti kapcsolatokkal,
    • jártas vagy robbanó motorok, elektromos kisgépek, pneumatikus gépek szervizelésében,
    • rendelkezel érintésvédelmi szakmai bizonyítvánnyal.

MEGBÍZHATÓ MUNKAHELY LÉVÉN MI GARANTÁLJUK NEKED, HOGY

    • hosszú távra tervezünk veled,
    • szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz,
    • rekreációs lehetőségeinknek köszönhetően feltöltődhetsz,
    • stabil fizetéssel, cafeteria juttatással várunk.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

    Munkavégzés helye: FÉTIS Központi Telephely (a be- és hazajutás céges szinten megoldott).

    Te szeretnél Csapatunk tagja lenni?

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1152 Városkapu utca 3.

Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, küldd el pályázati anyagodat a jelentkezem gomb megnyomásával.

További információ
Mátyás Melánia
HR generalista – Fétis Kft.
Telefon: +36 1 415 2200

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Fétis Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Kisgép szervizes munkatárs
  • Hirdető cég: Fétis Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: kereskedelmi vállalkozásunk hasznos tagjaként kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, szakmai ismereteidet a következő feladatok eredményes ellátásával: Kisgépek és egyéb engedélyezett termékek, garanciális és garancia időn túli javítása. A javítási fázisok folyamatorientált működésének ellátása. Benzinmotoros gépek beüzemelésével kapcsolatos szakmai tanácsadás. Kisgép kölcsönzési folyamatok aktív támogatása.
  • Elvárások: rendelkezel szakirányú szakmunkás vagy technikusi végzettséggel, rendelkezel min. 1 év releváns szakmai tapasztalattal, számítógépes programokat felhasználói szinten kezeled (MS office word, excel, esetleg szervizprogramok), nyitott vagy a fejlődésre, és képes vagy a problémákat saját hatáskörben önállóan, felelősen megoldani, eredményorientált, energikus személyiség vagy, aki képes a hatékony vevői kommunikációra.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.21