Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Magyar Posta Biztosító Zrt. és a Magyar Posta Életbiztosító Zrt. egy dinamikusan növekvő nemzetközi konszern tagjaként, a magyar biztosítási piac meghatározó szereplője. Informatikai csapatunkba keresünk

IT RENDSZERSZERVEZŐT (backend).

A leendő munkatárs feladatai:

  • Üzleti igények alapján IT specifikáció készítése
  • Backend rendszerek fejlesztésében, tervezésében való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása
  • Tesztelés előkészítése, tesztterv készítése
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése
  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel és az IT munkatársakkal

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 4 éves IT rendszerszervezői gyakorlat
  • Részletes IT specifikáció készítésében szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési, szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • MS SQL, adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Automatizált tesztelési módszerek ismerete
  • AS400-as rendszer ismerete
  • Szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Fejlődési és képzési lehetőségek
  • Dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1022 Bég utca 3-5.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Magyar Posta Biztosító Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: It rendszerszervező (backend)
  • Rövid pozíció név: It rendszerszervező
  • Hirdető cég: Magyar Posta Biztosító Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: Üzleti igények alapján IT specifikáció készítése Backend rendszerek fejlesztésében, tervezésében való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása Tesztelés előkészítése, tesztterv készítése A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel Kapcsolattartás az üzleti területekkel és az IT munkatársakkal
  • Elvárások: Minimum 4 éves IT rendszerszervezői gyakorlat Részletes IT specifikáció készítésében szerzett tapasztalat Projektvezetési, szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete MS SQL, adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés) Analitikus gondolkodásmód Önálló munkavégzés Eredményorientáltság Jó kommunikációs készség Precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20