Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Manna Natúr Kozmetikum Kft.
www.mannaszappan.hu, www.manna.hu ugyan csak 2010-ben kezdte meg a működését, azonban mára piacvezetőnek számít Magyarországon a kézzel készített natúr kozmetikumok területén.

Termékeinket kizárólag webáruházunkon keresztül értékesítjük (immár 7 országban), amelyek kompromisszummentes, prémium minőséget képviselnek. Ennek köszönhetően 2012-ben, 2013-ban és 2014-ben is elnyertük a Magyar Termék Nagydíjat, továbbá első magyar vállalkozásként kaptuk meg a nemzetközi "Erőszakmentes" vállalat elismerést, valamint a még szigorúbb elvárásoknak is megfelelő nemzetközi Ecocert és USDA biominősítéseket is.

A lendületes fejlődés, és a külföldi terjeszkedésünk miatt keresünk olyan új munkatársat a következő munkakörbe, aki európai élvonalbeli online marketing szakemberré szeretne fejlődni, mert nálunk van erre lehetősége:

JUNIOR Digital Marketing Munkatárs

    Legfőbb feladata új vevők (lead-ek) szerzése, amihez új célcsoportok, új források keresésén kívül a több országot magába foglaló , már meglévő értékesítési csatornák konverziójának növelése tartozik. Az ideális jelölt önállóan dolgozik, feltalálja magát, ha a problémával találkozik a megoldást és nem a kifogást keresi. Precíz, az elemzéseket és riportokat pontosan elkészíti. Kreatív, tud több projektben párhuzamosan dolgozni és szeret tesztelni. Rendszerszemléletű és eredményorientált.

FELADATOK ,AMELYEKET PÁLYAKEZDŐKÉNT EGY SPECIÁLIS MANNA KÉPZÉS UTÁN KEZDŐKÉNT IS KÉPES LESZEL ELVÉGEZNI:

  • Adott országok termékportfólió PPC marketing menedzsmentje, SEM-tevékenységének felügyelete .
  • Google AdWords vagy Facebook PPC kampányok összeállítása, menedzselése
  • Magyar piacon nem elérhető hirdetési eszközök felkutatása és alkalmazása
  • PPC terület keretrendszerének, belső folyamatainak folyamatos optimalizálása, fejlesztése
  • Értékesítési folyamat konverziójának növelése, LEAD-ek (új vevők) generálása
  • Landing oldalak létrehozása, szövegírása és optimalizálása
  • Rendszeres és folyamatos költségkontroll, kampány optimalizáció, ROI célok elérése
  • Kapcsolattartás a Google helyi csapatával és Analytics szakértőkkel
  • Google Analytics profil kezelés, mérések, beállítások, tag menedzser kezelés
  • Heti/ havi PPC marketing-statisztikák, elemzések készítése, riportolás az adott ország termékmenedzsere felé
  • Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Fontos, hogy leendő kollégánktól céltudatos, eredményorientált munkát végezzen ,melyet az ügyfelek/vevők számának növekedésével, és a vevőszerzési költség csökkentésével mérünk.
  • Felsőfokú végzettség
  • Online marketinges eszköztár alapfokú ismerete
  • Webanalitikai (pl. Analytics) eszközök ismerete vagy ezen a téren erős érdeklődés
  • Analitikus képesség, elemzések elkészítése és értelmezése
  • Minimális html és css ismeret
  • Angol és/ vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a magyar piaci átlagnál jóval magasabb elvárásoknak kell megfelelnie (mivel iparágunkban az európai élvonalba törekszünk), cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert és
  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Innovatív cégvezetés
  • Komoly nemzetközi szakmai fejlődési lehetőség
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Szakmai ,egyéni továbbképzés

Egyéb információ az állásról:

  • Munkába állás kezdete: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szigethalom

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MANNA KREATÍV Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Digital Marketing Munkatárs
  • Rövid pozíció név: Marketing munkatárs
  • Hirdető cég: MANNA KREATÍV Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigethalom
  • Feladatok: Adott országok termékportfólió PPC marketing menedzsmentje, SEM-tevékenységének felügyelete . Google AdWords vagy Facebook PPC kampányok összeállítása, menedzselése Magyar piacon nem elérhető hirdetési eszközök felkutatása és alkalmazása PPC terület keretrendszerének, belső folyamatainak folyamatos optimalizálása, fejlesztése Értékesítési folyamat konverziójának növelése, LEAD-ek (új vevők) generálása Landing oldalak létrehozása, szövegírása és optimalizálása Rendszeres és folyamatos költségkontroll, kampány optimalizáció, ROI célok elérése Kapcsolattartás a Google helyi csapatával és Analytics szakértőkkel Google Analytics profil kezelés, mérések, beállítások, tag menedzser kezelés Heti/ havi PPC marketing-statisztikák, elemzések készítése, riportolás az adott ország termékmenedzsere felé Új mérési metódusok bevezetése, ellenőrzése, nyomon követése Marketing akciók koncepcionális kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Elvárások: Fontos, hogy leendő kollégánktól céltudatos, eredményorientált munkát végezzen ,melyet az ügyfelek/vevők számának növekedésével, és a vevőszerzési költség csökkentésével mérünk.Felsőfokú végzettségOnline marketinges eszköztár alapfokú ismereteWebanalitikai (pl. Analytics) eszközök ismerete vagy ezen a téren erős érdeklődésAnalitikus képesség, elemzések elkészítése és értelmezéseMinimális html és css ismeretAngol és/ vagy német nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.20