Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
CPL Jobs Kft.
A CPL Integrated Services globális service desk szolgáltatóként támogatja nemzetközi, multinacionális partnereit 18 idegen nyelven, informatikai kérdésekben. 2011 óta igyekszünk egy stabil, kiszámítható és fejlődési lehetőségekben gazdag munkahelyet teremteni dolgozóinknak miközben ügyfeleinknek a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtjuk.
Erőfeszítéseinknek köszönhetően 2015 és 2016 években is megnyertük a Közép-Kelet-európai Shared Service Centres gála díját „Legjobb Munkáltató”kategóriában.

Több, mint 700 főt számláló cégünk 3 lokáción is várja a jelentkezőket: Budapest, Miskolc, Rábahídvég.
CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MINT

1ST LEVEL CLIENT SUPPORT MUNKATÁRS (Német nyelven) - JO-1609-339352

FELADATKÖR:

  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerek munkatársaival
  • Ügyféltámogatás biztosítása különböző hardware, software és hálózati problémákkal kapcsolatban – felhasználói szinten
  • Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja
  • Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és
  • partnercégek számára telefonon valamint e-mailbe n
  • Belső tréningeken, képzéseken való részvétel

elvárások:

  • Magabiztos, tárgyalóképes német ÉS Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Érettségizettek és frissdiplomások jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
  • Szakmai fejlődési és karrier ép ítési lehetőség Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria + bónusz + műszakpótlékok)
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Csapatépítő és céges rendezvények
  • Sportolási lehetőségek biztosítása és támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Miskolc, Rábahídvég

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CPL Jobs Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: 1st level client support munkatárs (Német nyelven) ) - JO-1609-339352
  • Rövid pozíció név: Support munkatárs
  • Hirdető cég: CPL Jobs Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Vas megye
  • Feladatok: Kapcsolattartás nemzetközi partnerek munkatársaival Ügyféltámogatás biztosítása különböző hardware, software és hálózati problémákkal kapcsolatban – felhasználói szinten Ügyfelekkel kapcsolatos tevékenységek részletes adminisztrációja Professzionális segítségnyújtás ügyfelek és partnercégek számára telefonon valamint e-mailbe n Belső tréningeken, képzéseken való részvétel
  • Elvárások: Magabiztos, tárgyalóképes német ÉS Középfokú angol nyelvismeret Jó kommunikációs készség Felhasználói szintű IT ismeretek Segítőkészség, problémamegoldó készség Ügyfélközpontúság Dinamikus, célorientált személyiség Érettségizettek és frissdiplomások jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.19