A debreceni székhelyű HUNÉP Universal Zrt. több, mint 60 éve meghatározó szereplője az építőipari piacnak a Kelet-Magyarországi régióban. Fő profilunk magasépítési generálkivitelezés, elsősorban nagyberuházások - oktatási, egészségügyi, ipari és középületek – megvalósítása.
Célunk megőrizni és megerősíteni elért pozícióinkat, ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Értékes referenciáinkkal folyamatosan bizonyítani szeretnénk, hogy a legnagyobb kihívásoknak is meg tudunk felelni, melyet munkatársaink magas szintű szakmai tudása és elkötelezettsége tesz lehetővé.

Céljaink megvalósításához új csapattagot keresünk:

PÁLYAKEZDŐ KÖZGAZDÁSZ

személyében.

Akinek feladata lesz:

  • részvétel a részvénytársaság és tagvállalatainak a számviteli és pénzügyi feladatainak az ellátásában.

Jelentkezővel kapcsolatos elvárások:

  • Közgazdász végzettség
  • Felhasználói szintű Excel, Word ismeret
  • Pontos, precíz, önálló munkájára igényes

A pályázat elbírálásánál előny:

  • Számviteli-pénzügyi szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4025 Simonffy utca 34-36.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül.