Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A TrendencY Generation egy lehetőség Neked arra, hogy karrieredet egy olyan cég keretein belül kezdd el vagy folytasd, ahol egyéni céljaidat és elvárásaidat is igyekeznek szem előtt tartani. Mivel tudjuk a Te fejlődésed és sikered egyben a miénk is! Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják mit akarnak és ezért tenni is hajlandóak partnerségben egy céggel.

A TrendencY csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

.NET fejlesztő

feladatok:

  • ügyviteli rendszerek és portálok, vagy hardver közeli fejlesztésekben való részvétel
  • integráció meglévő és 3rd party rendszerekkel
  • meglévő backend rendszerek optimalizációja

elvárások:

  • C# nyelv használatában szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • ASP.NET, MVC
  • WCF, Rest API
  • MSSQL
  • angol nyelvtudás

előny:

  • MSMQ
  • Angular JS vagy Knockout.JS
  • HTML, CSS, Javascript, JQuery
  • HTTPS, SSL protokollok
  • Agile/SCRUM tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos csapat
  • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
  • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
  • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
  • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
  • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: .NET fejlesztő
  • Rövid pozíció név: .Net fejlesztő
  • Hirdető cég: TRENDENCY ONLINE Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: ügyviteli rendszerek és portálok, vagy hardver közeli fejlesztésekben való részvétel integráció meglévő és 3rd party rendszerekkel meglévő backend rendszerek optimalizációja
  • Elvárások: C# nyelv használatában szerzett minimum 3 éves tapasztalat ASP.NET, MVC WCF, Rest API MSSQL angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: TRENDENCY ONLINE Zrt.>